Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet probléma?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet probléma?

Figyelt kérdés

Több hónapja sexuális életet élünk barátnőmmel(17 éves) eddig mindig késett neki pár napot vagy hamarabb jött meg neki, mindig paráztam, hogy terhes e mikor késett... Gumival védekezünk semmi probléma nem volt mindig a végénél kiveszem és kézzel rásegít. Sose szakadt ki vagy valami, viszont most késik neki 2 napja, viszont görcsölt már a hasa...és nem jön meg neki és ez a terhesség jele is lehet, azt mondta volt már neki ilyen viszont nagyon parázok... tesztet a jövőhét folyamán akarok neki venni mert akkor nyugodtabb lennék.

17/F



2015. febr. 7. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha sose szakadt ki,nem lehet terhes.A havija meg eleve rendszertelen,no para.
2015. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben, Köszönöm! De valamiért mindig bennem van ez a para... mástól meg hallom, hogy megszakításossal elvannak egy-két éve... akkor én szívinfarktust kapnék mikor meg kellene jönnie, akkor ne parázzak azért mert görcsöl picit a hasa?
2015. febr. 7. 17:46
 3/9 anonim ***** válasza:
végezzen tesztet és kiderül
2015. febr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A teszt jó ötlet, legalább megnyugtatjátok magatokat!


De könyörgöm, logika: rendszertelen a menstruációja a barátnődnek, ennyi. Írod, hogy MINDIG késik. De nem azért görcsöl a hasa, mert terhes, hanem, mert meg akarna jönni a menstruációja, de még nem jön meg, és ezzel jelzi neki, hogy hamarosan itt az idő. Nekem is szokott ilyen lenni, vagy a menstruációm előtt, vagy az első napon.

Nyugi, a női szervezetnek idő kell, amíg a menstruáció rendszeressé válik.


Vagy ez a "mindig késett neki" ez azóta van, amióta szexuális életet éltek, vagy már előtte is rendszertelen volt?

2015. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Előtte se volt pontos! :) Viszont ma mondta, hogy evett citromot meg narancsot is... a citrom tudom mit okoz... eltolja. Már pár napja görcsöl viszont beszéltem valakivel Ők ugyanígy jártak.



Köszönöm a válaszokat! :)

2015. febr. 7. 22:51
 6/9 anonim ***** válasza:
teszteljen
2015. febr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sima görcsölés és 2 napi késés még nem probléma ám...
2015. febr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem 6 napot késett nagyon rá paráztam .. mindig oveszerrel védekezünk nem tortent meg sosem semmi baj mint ahogya legutóbb sem szóval nem kell idegeskedni biztos nemvolt semmi gond! megfog a baratnodnek jönni
2015. febr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap megjött neki! :) Mekkora megkönnyebbülés volt! :D
2015. febr. 12. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!