Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebből lehet probléma?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet probléma?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem szedni fogamzásgátló tablettát. Az első receptet a doki adta, kiváltottam beszedtem. Aztán a következő kettő doboznál nem mentem el orvoshoz receptért, hanem egy ismerős gyógyszertárost kértem meg hogy hozza el nekem (recept nélkül), mert sajnos szakmai gyakorlatom ideje alatt nem engedtek el az orvoshoz.. reggel 8-tól este 5-ig voltam, 5 után meg nincs rendelés nálunk.


A kérdésem: Most már tudok menni receptért. Lehet ebből baj a dokinál? Mert jelzi a gép, hogy mit és mikor írt fel utoljára és valószínű fel fog tűnni neki.


2015. jan. 27. 21:28
 1/5 Rékcsi ***** válasza:
Ha kérdezi megmondod, h van gyógyszerész ismerősöd, semmi következménye nem lesz, nem az erkölcsödért, hanem az egészségedért felelős. Amúgy meg orvosként sok mindent látott már, nem fogja nagyon megérinteni a dolog.
2015. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Húú, most megnyugtattál, mert eléggé beparáztam. Ugyanis elvileg börtön jár érte, ha vényköteles gyógyszert adnak ki recept nélkül. :/ És persze nem akarom bajba keverni az ismerősömet.
2015. jan. 27. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ha megmondod a dokinak akkor gondolom nem fog haragudni.Szerintem semmi baj nem lesz :))

2015. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
21. Mindenképpen meg akartam mondani, csak azt nem akarom, hogy ebből gáz legyen. Vagy kérdezgesse, hogy ki volt az..stb. :/
2015. jan. 27. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:
semmi következménye nincs, éppenséggel másik orvos is akár felírhatta volna ...
2015. jan. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!