Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátom szeretné gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szeretné gumi nélkül, én viszont nem szeretnék fogamzásgátlót szedni, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 20:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha felnőtt lennél, ez nem lenne probléma! A baj ott kezdődik mikor ilyen agyatlan taknyok már dugnak, de eszük az nulla!
2015. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
15%
Életem, 23 éves férfi vagyok. A Párommal azért használunk fogamzásgátlót (illetve ő azért használ) mert mint leírtam a gumi hosszútávon sem anyagilag nem kifizetődő, sem fizikailag nem kielégítő. Aki hosszú távú monogám kapcsolatban gumit használ, az a felelőtlen. Sokkal magasabb a pearl-indexe is, megbízhatatlan, és ha nem lennél szűz, tudnád hogy élvezni sem lehet vele a szexet, pláne ha szereted is a párodat.
2015. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Előzőnek pardon, azt hittem a 69-es válaszoló vagy megint. Elnéztem, ne haragudj :D Ebben az esetben vedd úgy hogy csak a véleményemet ismételtem meg :D
2015. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
38%

Én nőként gyűlölöm az óvszert, összehasonlíthatatlanul jobban élvezem a szexet nélküle.

Ha se gumi, se tabi, akkor köztes megoldásnak kizárólag a pesszárium marad, ami még biztonságos is. A nemi betegségektől ugyan az se véd, de régen rossz, ha egy tartós kapcsolatban ettől kell tartani!

2015. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélés kérdése és mindkettő érv teljesen jogos. De azért azt is vegyük figyelembe hogy sok nő nem szedhet gyógyszert mert pl trombózis veszély alakulhat ki, vagy olyan mellékhatásai vannak mint pl a libidó csökkenés, hízás, hüvely szárasság amik azért a férfinak se olyan hú de jó, és én teljesen megértem azt aki nem mer és nem akar kockáztatni ilyennel, de akkor olyan megoldást kell találni ami mindkét félnek jó. Nem csak a gumi meg a tabi létezik, igaz ezek a legjobbak de akkor is kellő odafigyeléssel mást is lehet használni (és itt nem a megszakításos módszert értem).
2015. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, már szinte minden nap van egy ilyen kérdés. Mondd meg a barátodnak, hogy te nem akarsz fogamzásgátlót szedni és kész. A gumin és gyógyszeren kívül vannak más módszerek is. Ha meg nem tudtok megegyezni ebben a kérdésben, akkor meg szakítsatok, mert később csak még rosszabb lesz a helyzet, ha ebben se juttok dűlőre.
2015. febr. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg, hogy nem és kész.
2015. febr. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!