Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátom szeretné gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szeretné gumi nélkül, én viszont nem szeretnék fogamzásgátlót szedni, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 20:39
1 2
 1/17 CptTomato ***** válasza:
100%
Mondd meg neki vagy keress másik barátot.
2015. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? attól is függ.
2015. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
18
2015. febr. 4. 20:42
 4/17 anonim ***** válasza:
10%
Kirántotthús módszer
2015. febr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodtan mondd meg neki, hogy nem fogod mérgezni az amúgy egészséges szervezetedet azért, hogy egy picit jobb legyen. Lehet kapni nagyon kényelmes óvszereket, amik már-már olyanok, mintha nem is lenne rajta semmi, mégis véd. Ha napi 5-6 szexről van szó, akkor gazdasági okokból még csak-csak érthető a kérése, de amúgy tényleg vagy gumi, vagy keressen mást, ha ez neki ennyire számít.
2015. febr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ha már sokszor csináltátok akkor persze hogy ki akarja próbálni de akkor ha még csak 18 vagy akkor ne adj neki hanem csak mondd hogy ez így nem kóser és kész.
2015. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én marha egyszer engedtem is neki (mar 10000x megbàntam) ès most attól is félek, hogy elkaphattam e valamit vagy sem...
2015. febr. 4. 20:44
 8/17 anonim ***** válasza:
19%

"Nyugodtan mondd meg neki, hogy nem fogod mérgezni az amúgy egészséges szervezetedet azért, hogy egy picit jobb legyen. Lehet kapni nagyon kényelmes óvszereket, amik már-már olyanok, mintha nem is lenne rajta semmi, mégis véd. Ha napi 5-6 szexről van szó, akkor gazdasági okokból még csak-csak érthető a kérése, de amúgy tényleg vagy gumi, vagy keressen mást, ha ez neki ennyire számít."


Gumiban csak maszatolni lehet, B_szni nem. Ha valakivel együtt vagyok, őt akarom érezni a f_szomon, mert szeretem és kívánom, nem azt a kaucsuk szart. Teljesen érthető a kérése. Mellesleg tényleg a rosseb vegyen napi 3 doboz gumit 2000+ forintért.

2015. febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Jól van, majd ha 16 éves leszel, másképp fogod gondolni.
2015. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21%
Miért, te 16 évesen ennyire teherbe akarsz esni? A gumi nem hatékony, szar, szakad, büdös, és nem, nem olyan mintha nem lenne rajtad semmi, ezt férfiként mondom. Az egyetlen előnye hogy véd a nemi betegségektől, de monogám kapcsolatban ez teljesen irreleváns.
2015. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!