Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az emberek ennyire felelőtlene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek ennyire felelőtlenek hogy sok a nemkívánt terhesseg?

Figyelt kérdés

Utobbi pár napban sok a temaval kapcsolatos kérdést olvastam és sokan panaszkodnak arra hogy kiszakadt a gumi pedig helyesen hasznaltak ( vagy csak maguknak is hazudnak hogy megnyugodjanak pedig hibáztak ) vagy reszegek voltak es nem emlékeznek hogy mit csináltak stb stb.

Ha ol valaki normalisan hasznalja a gumit es ha gumival nem is elvez bele a nobe akkor kb nulla az eselye hogy terhes legyen valaki .


2015. jan. 31. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha azt nézzük régen sokkal felelőtlenebbek voltak,sorra szülték a gyerekeket.
2015. jan. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is így születtem. ki lett számolva, hogy mikor menstruál, és hoppááá :) 31f
2015. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Talán nem érzik a súlyát...következményeket se tudják felfogni
2015. jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem is sejted!

Amikor bementem a rendelőbe, hogy terhes vagyok, megkaptam a magamét rendesen a dokitól.

Teljesen ki voltam akadva, mondtam neki, hogy tervezett baba. Erre meg ő volt meglepve, mondta, hogy tudom-e, hogy ez milyen ritka?

A kórházban, amikor szültem, abortuszosokkal volt tele a szülészet, mert ők már nem fértek máshova. 25-öt csináltak aznap, és 4-en szültünk. És ez csak egy kórház az országban, 1 héten. Az egyik csaj mondta is nekem, hogy neki már 4 gyereke van, és ez a 3. abortusza, dehát mit tegyen, ő nem bírja a tablettát. És kicsit sem szégyellte magát.

2015. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az emberek mindig is felelőtlenek voltak. Nem véletlen, hogy a magzatelhajtásnak ezeréves múltja van. Pedig az óvszernek is.


Egyébként ettől még nem kell mindenkit felelőtlennek tartani, aki leírja, hogy kiszakadt a gumi - ugyanis ez előfordul. Nekünk pedig fogalmunk sincs arról, hogy aki kérdez, annál tényleg elszakadt vagy csak felelőtlen volt.

2015. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
POnt igy vagyok most...!! ahhhhhhhhhhh
2015. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eleg szomoru dolog hogy ennyire nem erdekli az embereket a dolog. A pillanat heveben sem tudnak gondolkodni inkabb kockaztatnak.
2015. jan. 31. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!