Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rigesoft. Vélemények?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rigesoft. Vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap este fél 9 kor történt a baleset. Lecsúszott a gumi. A biztonság kedvéért reggel 9 kor bevettem 1 szem Rigesoft- ot. A másikat este 9 kor fogom. Rendben lesz minden? Ha valakinek valamilyen tapasztalat van, kérem írja le. Köszönöm!

2015. jan. 31. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
rendben lesz minden :)
2015. jan. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Este bevettem 9kor. Ma delelott ota barnazom egy kicsit. Szerintetrk nkrmális?
2015. febr. 1. 15:15
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma egy hete hogy bevettem. Megjott. Szerintetek hatott? Ez addig tart mint egy normális menstruáció?
2015. febr. 7. 14:55
 4/4 anonim válasza:
lesz 5 hónap mire beáll rendesen.. nekem abban a hónapban 3x jött meg és mind kb 3 nap volt.
2015. okt. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!