Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek így?

Figyelt kérdés
Párommal 4 éve vagyunk együtt,3 éve nem védekezünk,viszont ha oda jutunk akkor kiveszi. pár hete furcsa dolgokat tapasztalok magamon. tesztet még nem vettem mert arra gondolok hogy,lehetetlen hogy,teherbe esek ettől. Vagy tévedek?
2015. jan. 30. 15:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem szeret már és ez jó indok lesz a részéről, hogy szakítson veled ...
2015. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
megszakítással lehetsz terhes igen
2015. jan. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Szeretni szeret mert már nem egyszer be bizonyította, De nem értem meg.
2015. jan. 30. 15:58
 14/18 anonim ***** válasza:
A merevedés első pillanatától van előváladék, vagy más néven természetes síkosító, gondolom már feltűnt, hogy elég nedves a párod és néha a gatyája is olyan lesz. Szóval ez a folyadék MINDIG tartalmaz ondót. Szóval örülj neki, hogy eddig nem lettél terhes.
2015. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Azért ez a pasi elég bunkó és tudatlan... De miért ő vegye a tesztet? Vegyed te, hátha csak tévedsz, és akkor nincs vita ebből. Mondjuk én ilyen hozzáállásnál lehet elgonolkodnék a szakításon, már csak azért is mert hosszú távra csak olyannal tervezek, aki szeretne majd gyereket (és alkalmas is rá)
2015. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Én azt írtam hogy,vennünk kell. Azért nem csinálom egyedül mert én mindent meg beszélek vele. és azt mondja akar gyereket de majd 28 évesen na de már 27 lesz. és ha felhozom hogy,mi van ha babát várok. ö azt mondja kivan zárva. De most nem lenne mind egy hogy most vagy egy év múlva? Ha babát várnék tudom hogy,azt mondaná vetessem el. De akkor inkább elköltőzöm és megtartom..
2015. jan. 30. 16:07
 17/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...
2015. jan. 30. 16:09
 18/18 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kedves kérdező, de te vagy a naiv!

Ugyanis a megszakítás nem védekezés, csak egy közösülési fajta!

Bármikor lehet az előváladékban is életképes sperma, ami ha akkor jut beléd, mikor éppen peteérés környékén vagy, akkor simán lehetsz terhes, hiába veszi ki, mielőtt elmegy!

És bár nagyon sokan vannak hosszú ideg így, hogy megszakítják és nem lesznek terhesek, de az csak egy dolog. Még akik babával próbálkoznak és végig csinálják, azok sem esnek egyből teherbe, van, akiknek évek kellenek, de ez nem jelenti azt, hogy nem fog egyáltalán összejönni!

És javaslom, hogy nyugodtan olvasgass a gyerekvállalás, terhesség témában, mert nem egy nő írta már meg a tapasztalatait, miszerint megszakításos közösülés mellett lett terhes!

Nyilván kisebb az esélye a terhességnek, mintha beléd élvezne a barátod, de sokkal nagyobb az esélye, mintha normálisan védekeznétek.

Szóval igen, lehetsz terhes, vegyél tesztet.

De ha netán most mégsem lennél terhes, akkor is ajánlom, hogy ennek elkerülése érdekében védekezzetek normálisan, ugyanis amit most tesztek már egy ideje, az nem védekezés!!!

2015. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!