Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek így?

Figyelt kérdés
Párommal 4 éve vagyunk együtt,3 éve nem védekezünk,viszont ha oda jutunk akkor kiveszi. pár hete furcsa dolgokat tapasztalok magamon. tesztet még nem vettem mert arra gondolok hogy,lehetetlen hogy,teherbe esek ettől. Vagy tévedek?
2015. jan. 30. 15:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ha duplán védekezel akkor is teherbe eshetsz
2015. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
igen
2015. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Tévedsz
2015. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Megszakított közösüléssel bőven teherbe lehet esni.
2015. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De akkor miért van az hogy,amikor mondom neki azt mondja hogy,tévedek és hogy,nagyon pici az esélye? Meg folyamatosan azzal támad hogy, ö tudja mit csinál és ha terhes leszek tuti nem tőle :(
2015. jan. 30. 15:45
 6/18 anonim válasza:
Ha négy év kevés volt arra,hogy utánanézz....szerinted most monitoron keresztül,milyen választ kapsz?!
2015. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Tévedsz, a pasid meg csak azért ámít, hogy ne kelljen gumit húznia :-D
2015. jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon kicsi az esélye, de nem lehetetlen! Szerintem vegyél tesztet ha aggódsz.
2015. jan. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha nem szereti gumit, akkor persze, hogy ezt mondja, ne várd azt, hogy mást fog mondani.

Ennek ellenére volt olyan párom, akivel nagyon jól tudtuk ezt alkalmazni (1 évig), mással viszont nem (eseményutáni tabletta).

2015. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
most írtam neki hogy,ma venni kell egy tesztet mert lehet hogy,terhes vagyok. azt reagálta az nem lehet. hogy lehet ilyen naív és makacs?
2015. jan. 30. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!