Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A gyógyszer miatt van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyógyszer miatt van?

Figyelt kérdés
December végén szedtem be egy 72 órás tablettát, mert szeretkezés közben kiszakadt az óvszer bár igazából "még nem volt ott semmi", de azért jobbnak láttam biztosra menni. A gyógyszer beszedése után volt vérzésem. Azóta kétszer szexeltünk a barátommal,egyszer sem volt baleset,viszont múlt pénteken kellett volna megjönnie, és azóta sincs semmi. A 72 órás tabletta miatt késik, ugye?

2015. jan. 28. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges,barátnőm miután beszedett egy ilyen tabit és nagyon rendszertelen neki. Ha vigyáztatok,akkor ne aggódj :)
2015. jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ! :)
2015. jan. 28. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi koze hozza. Az mar reg kiurult a szervezetedbol. Viszont az lehet, hogy eltolodott a ciklusod. A legutobbi vagyis a tablettas verzestol szamitod, vagy a korabbi normalis idore varod? Mert szerintem a tablettas verzestol kene szamolnod a dolgot.
2015. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen,amiatt késhet,mert felboríthatja jó pár hétre a menzid...
2015. jan. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a normál vérzéshez számoltam
2015. jan. 29. 10:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Rosszul tetted. Nagy eselyes az uj ciklus.
2015. jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!