Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez normális? (gyógyszer)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? (gyógyszer)

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és kaptam fogamzásgátló gyógyszert a dokitól mert soha életembe nem jött meg időre, mindig kimaradt 1-2 hónapot. Felírt 2 gyógyszert, a fogamzásgátlót meg előtte amit kell szedni hogy megjöjjön, viszont már a 2. levél végén járok és még mindig nem jött meg tőle, emellett a bőrömet annyira durván kikészíti , hogy az ijesztő.

2015. jan. 23. 06:22
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Az egy tévhit, a fogamzásgátlótól megjön.

Amikor vérzel az a sok mérge miatt van.

Egy nő nem menstruál mikor s mikozben gyogyszert szed, csak a sok méreg annyira kikészíti a testét, vérzik mintha menstruálna.

2015. jan. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nagy hülyeséget ír az előző. én még sose véreztem azért, mert rosszul voltam, vagy erős volt egy gyógyszer. emellett a kérdező egy másik gyógyszerről beszél, fogamzásgátlót még nem szed. a kérdés egészségügyi, nem tartozik a fogamzásgátlásba.

hívd fel az orvost. tűzött ki határidőt, meddig kell hasson a gyógyszer?

2015. jan. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

melyik gyógyszert kaptad még? inkább hormonvizsgálatra kellett volna sajnos menned és vérvételre,inzulin és cukormérésre...


a fog.gátlót jobb ha abbahagyod,ha nem élsz nemiéletet.

2015. jan. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
provera.. Én visszamennék az orvoshoz, sőt vissza is mentem, de 25-en voltak előttem és 1 óra alatt 4 emberen voltunk túl, úgyhogy nem vártam meg. Rendszeresen ez van a nőgyógyásznál...
2015. jan. 23. 13:37
 5/10 anonim ***** válasza:
írj online nőgyógyásznak és ott válaszolnak majd... :S
2015. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2015. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán helyesen szeded a felírt gyógyszert? A Provera megvonásos vérzést okoz, azaz nem a szedés alatt, hanem a szedés abbahagyása UTÁN kell megjönnie.

Vagy ezen már túl vagy, megjött és elkezdted a fogamzásgátlót?


Egyébként a rendszertelen vérzés esetén a fogamzásgátló csak tüneti kezelés. Ha abbahagyod, visszatér a probléma.

2015. jan. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Huh, ezt nem tudtam hogy csak utána kell megjönnie és nem a szedés alatt. Igazából az orvos körülbelül semmit sem mondott el, csak gyorsan túl akart lenni rajtam. Köszönöm!
2015. jan. 23. 22:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem mondta el hogyan kell szedned? Akkor mégis mit mondott?
2015. jan. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Annyit mondott hogy ezt szedjem (proverát) amíg meg nem jön, s mikor megjött rá 5 napra kezdjem el szedni a fogamzásgátlót. De akkor most szedjem be az egész dobozzal, és mikor elfogyott, meg fog jönni?
2015. jan. 24. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!