Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek lehet hinni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek lehet hinni?

Figyelt kérdés

A fogamzásgátló tablettákról ma már az a hír járja, hogy árt, ha tartasz szünetet, nagyobb a teherbeesés kockázata és hosszabb ideig tart míg újra hat (mikor újra elkezded szedni).

Ezzel szemben volt egy előadás egy olyan nővel, aki a mesterséges megtermékenyítéssel foglalkozott és elmesélte, hogy a legtöbb meddő nő (95%), akik hozzájuk fordulnak és nem tudnak rajtuk segíteni (mert nem maradt petesejt a petefészekben, holott ennek nem szabadott volna bekövetkezni) azok, akik 15-20-25 éve szünet nélkül szedték a tablettákat. Ide tartozott még, hogy az ilyen gyerekek kevésbé egészségesek és ez ma már ijesztő méreteket kezd ölteni. Az orvosok/gyógyszergyártók az észrevételeikre nem reagálnak vagy tagadnak.


Nektek erről mi a véleményetek?



2015. jan. 19. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább a szakembereknek
2015. jan. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak a szakembereknek hozzá értőknek, másképp főként nőgyógyászoknak.
2015. jan. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
inkább gumi
2015. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a tudomány oldalán vagyok. Ha az ember betartja a használati utasításokat, a kockázat minimális. Illetve a betegtájékoztatón rajta vannak a mellékhatások. A kötőszövetet rohadtul károsítják ezek a szerek, aminek következménye pl. a narancsbőr is. Valamit valamiért. Bár én inkább gumit húzok a faszomra, mivel számít a párom.
2015. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"betegtájékoztatón"

ó én barom! a tájékoztatón úgy értettem :)

2015. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
ha agybafőbe állandóan belédélveznek,akkor igen,persze lehetsz terhes
2015. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 PearlDiver ***** válasza:
Én inkább felhúzom a gumit, minthogy a barátnőm szervezetét bármilyen módon megbolygassuk. Szeretném, ha egészséges gyerekeink lennének majd és nincs olyan sok szex sem hogy pénzben jobban megérje a tabletta. A plazmacentrumban pedig láttam hogy a fogamzásgátlótól zöldes árnyalatú lesz a vérplazma.
2015. jan. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!