Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Beszedtem egy csomag fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszedtem egy csomag fogamzásgátlót. Rendesen szedtem, de a 7 napos szünetben nem jött meg. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Vagyis most tartok a 4. napnál és mg semmi. Védekeztünk végig óvszerrel is, mert féltem, hogy valami baj lesz. Erre meg ez van!Lehetek terhes?Vagy ez most mit jelent?
2008. aug. 20. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem,amikor felírattam a gyógyszert azt mondta a dokim,hogy nem biztos,hogy megjön az első szünetben,ami nem baj, szedjem tovább amikor a következő levél jön. Mondjuk nekem megjött. Ez azért van szerintem,mert a szervezeted próbál hozzászokni.

Ne aggódj és ne idegeskedj,mert attól is csak késik.

Meg fog jönni:)

2008. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szia! Ne ijedj meg, nem vagy terhes. Nekem is az elso levél beszedése után csak a hetedik napon (szunetben) jott meg. És ha védekeztetek akkor meg igazán! Szóval nyugi!!!!
2008. aug. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én sem hinném, hogy terhes lennél. Tényleg előfordulhat, hogy nem jön meg első levél után, de utána már meg kell jönnie. Most szokik hozzá a szervezeted. :) De ha a következő levelek után sem jönne meg, mindenféleképpen keresd fel a dokit, mert akkor nem megfelelő számodra a gyógyszer.


És ne idegeskedj, mert attól is késhet! Szóval nyugi! :)

2008. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj a 4.napon tartasz még csak,még bőven van ideje hogy megjöjjön a mensid!Biztos hogy nem vagy terhes ha óvszert is használtatok!Ne idegeskedj minden rendben lesz!
2008. aug. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én 5 éve szedem,és mindig a 4.napon jön meg.ne aggódj.főleg ha gumi is volt 10000százalék,h nem vagy terhes.
2008. aug. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a sok választ!

Most már nyugodtabb leszek!Köszi mindenkinek a kedves válaszokat!Köszi...köszi :)

2008. aug. 20. 21:16
 7/9 anonim válasza:
0%
HÁT NEM AKARLAK LELOMBOZNI! ÉN BIZONY TERHES VOLTAM!
2008. aug. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha gumit is használtatok, biztos nem vagy terhes. És az én gyógyszerem papírja is azt írja, hogy előfordul, főleg az elején, hogy nem jön meg (lindynette 20). Várd ki a szünet végét, és ha nem jött meg, akkor csinálj a hetedik napon egy tesztet, és akkor megnyugodhatsz. :) De biztos, hogy nincs semmi baj.
2008. aug. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha gumit is használtatok, akkor biztos, hogy nem vagy terhes! (előttem kettővel pedig nem védekeztek, ezért eshetett meg)


Meg fog jönni, ne aggódj! még szokja a szervezeted!

2008. aug. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!