Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedtem fogamzásgátlót 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedtem fogamzásgátlót 1 hónapja majd a következő csomag 1 heti tablettáját vettem be utána egy hét gyógyszer szünetet tartottam megint elkezdtem szedni másfél hete.. és most voltam a barátommal. szóval már védett másfél hét után?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 18. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem, hogy védett vagy! Miért szeded így össze-vissza? Ez nem tesz jó a szervezetednek! Szedd rendesen!!!
2008. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tehát vegyek be 72órás tablettát??
2008. ápr. 18. 10:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugodt lekiismerettel vedd be azt a 72 órás tabit! Sőőőt jobban jársz ha beveszed mert nem voltál védve! És 1et értek az előttem hozzászólóval! Szedd rendszeresen a fog.gátló tabit! !
2008. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem első olvasásra az jött le, hogy bevette az első havi adagot, majd még a következő levél első hetijét, hogy eltolja a mensit! Akkor viszont védett elvileg! Mindegy, menj el dokihoz és meséld el neki, amit itt is, ő majd megmondja mit tegyél!
2008. ápr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen bevettem az első levelet.Csak utána ugy gondoltam 6 nap után,h abbahagyom majd mégsem ezért döntöttem úgy, h 7 nap szünet.és azóta vettem be kb 9db-t.de az nem lenne durva h 72órás meg fogamzásgátló együtt?
2008. ápr. 18. 11:35
 6/9 A kérdező kommentje:
miután bevettem az első havit akkor is tartottam szünetet
2008. ápr. 18. 11:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Tehát 6+7 nap szünetett tartottál? Mert nekem ez jött le. Viszont így nem vagy védve. Miért gondoltad meg magad?
2008. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De ha 6 nap után meggondoltad magad, majd még egy napot kihagytál és úgy kezdted el szedni, akkor nincs gond. Max 7 nap szünet esetén még sztem nincs gond.
2008. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szóval bevettél egy havit aztán szünet aztán egy hetit aztán szünet és aztán megint elkezdted szedni? Mert akkor nem vagy védve, és ez így nagyon durva, nem lehet ilyet csinálni a szervezeteddel, teljesen megbolondítod. szóval ezt egyáltalán nem értem, de szerintem így a menszid össze vissza fog megjönni, már ha megjön és nem vagy terhes. Ha nem vettél be 72órást, akkor majd tesztelj, de ha nem vagy terhes akkor is számíts rá, hogy a menszid késik vagy kimarad vagy hamarabb lesz. Ilyet ne csinálj mégegyszer, iszonyat károkat okozhatsz magadnak, ez nem játék, gyógyszer.
2008. ápr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!