Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló abbahagyása után szerintetek ugyanugy megjön a 28. Napon mint a szedése előtt? Olvastam valahol hogy van olyan akinél csak 3 hónap múlva jött meg. Ez lehetséges?

2015. jan. 13. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Csúszhat tőle egy kis időt, de a 3 hónap már "extrémnek" számít.
2015. jan. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a levél közepén hagytam abba és akkor közvetlenül 4 nap múlva megjött(még a tabletta miatt) utána rá 19 napra megint, majd pedig 33.napra jött meg.Azóta rendben van.
2015. jan. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy ne egy levél szedése közben hagyd abba, hanem ha végig szedtél egyet és nem akarod folytatni, akkor ne kezdj el újat, és akkor elvileg kicsit a kockázat arra, hogy megborítsa a ciklust. Persze azt ne várd, hogy továbbra is mindig ugyan azon a napon jöjjön meg, mint ahogy a gyógyszertől, de közel azonos időben fog.
2015. jan. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy kinek hogy reagál a szervezete a gyógyszerre.

A 3 hónap pedig nem számít "extrémnek" ahogy azt az 1. kommentelő írja. Itt van egy honlap is, ahol pl az egyik azt írja, hogy "A tabletta abbahagyása után 3-6 hónappal szokott a régi rend visszaállni." ( [link]

Én is tartottam hosszabb szünetet és nekem is csak 3 hónap után jött meg (Yasminelle). Pl anyukám régebben mást szedett és neki normálisan, 1 hónapra megjött.

2015. jan. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a jó link itt van: [link]
2015. jan. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. jan. 13. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!