Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki volt már így? Fogamzasg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már így? Fogamzasgatlo abbahagyasa.

Figyelt kérdés
Karácsony elott par nappal, a verzesem utan abbahagytam a gyógyszert, 2 ev és 2 honap utan. Ma fürdésnél viszonylag kis mennyiségben, de valami turoszeru, atlatszo folyadek jott belolem, az allaga nem volt annyira nyulos, inkább ragadt. Atlatszo volt. Utána fél oraval nagydolog vegeztevel ujra ezt tapasztaltam, de most a mennyisege sokkal több volt, mar-mar annyi, mint a menzeszes ver, az elso napon. Légyszi segitsetek, mert nem tudom mi lehet. Gondoltam arra is, h megindult a peteeresem?! Lehetseges?
2014. dec. 29. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
igen,meg fog indulni a peteérés,vagy csak simán folyásod van,esetleg felfáztál...
2014. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Es ha a gyógyszer elott sosem tapasztaltam ilyet?
2014. dec. 29. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!