Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dalia abbahagyása? Tapasztalatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dalia abbahagyása? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szept.12.-én hagytam abba 3 év után a Dalia fogamzásgátló szedését,mert egyrészt dohányzom(ami hát nem a legjobb e mellett a bogyó mellett),másrészt sokat híztam.A hízás ugyan az én hibám is,mert keveset mozogtam,és szénhidrát dúsan táplálkoztam,csak az a baj,hogy most hogy mozgok,és odafigyelek mit eszem,így sem tudok fogyni,és már zavar ez az állapot .Az az érzésem,hogy ez köszönhető a gyógyszernek is:(

van valakinek véleménye? tapasztalata? Továbbá kire hogyan hatott a gyógyszer?Abbahagyása után mikor áll vissza a szervezet?



2014. szept. 21. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:

szia

nekem kb 1hónap után kezdett látszani,h ment le némi súly.

Szerencsére a pattanásaim nem jöttek drasztikusan vissza,de havonta 1x azért jön ki valami óriás...

2014. szept. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Idén szeptember vagy múlt év szeptember? Mert ha idén, akkor még kár aggódnod amiatt, hogy a súlyod nem változik, ez nem gyorsvonat. Én is 3 év szedés után hagytam abba a fogamzásgátlót (nem pont a daliát, de hormon, hormon) és pl nekem is az egyik indok a hízás volt. De én a tabletta mellett is próbáltam fogyni, nem ment. Aztán jöttek a hüvelyfertőzések és betelt a pohár. Viszont abbahagyás után egy évvel mozdult meg először látványosan a mérleg nyelve és 3 hónap alatt ledobtam a felszedett 30 kiló pluszt, előtte csak 5-t sikerült leadnom, pedig próbáltam diétát, ducitornát, minden vackot. A gyors fogyás alatt meg kb csak annyi volt, hogy sokszor keveset ettem és mozogtam egész nap (olyan diákmelóm volt, hogy egész nap talpon, pakolni, mászkálni kellett).


Viszont mivel most hagytad abba még azt se lehet tudni, hogy rendszereződött-e a saját menszeszed. Ha az megtörténik utána ha mozogsz és rendesen kajálsz egész biztosan látványos lesz a változás. Nekem abbahagyás után 10. hónapra állt vissza úgy, hogy azt mondhattam, hogy normális és rendszeres. (először 8 hónapig nem is volt, aztán másfél hónap pecsételés jött)

2014. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!