Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tapasztalatok a pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok a pharmatex tablettáról?

Figyelt kérdés
Eddig többféle hormontartalmú fogamzásgátlót is használtam és mindnek voltak kellemetlen mellékhatásai. Gumit gondolom mindenki számára nyilvánvaló okok miatt nem kedvelem, ezért gondoltam, hogy ki kéne próbálni ezt a helyi dolgot. Viszont kissé tartok a hatásától. Valóban biztonságos? Milyen véleménnyel vagytok róla?

2015. jan. 12. 22:17
1 2
 1/11 Sajtból van a hold : ***** válasza:
Semmiképp ne benned menjen el...
2015. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztonságos, egyáltalán nem véd. E azoknak jó módszer, akiknél nem baj, ha becsuszik a baba.
2015. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Olvass utána a neten a pharmatex babaknak
2015. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket már olvastad?


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=pharmatex&ka..


Én az itteni vélemények alapján nem bízok benneúgyhogy még maradunk az óvszernél,aztán majd kitalálunk vmi kényelmesebb megoldást. Persze ami biztonságos. Én sem szeretném mérgezni magam.

2015. jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utána olvastam, a betegtájékozóját is megnéztem, ott azt írják hogy véd, de értelem szerűen ha azt írnák rá h szart se használ senki sem venné. Van aki jó véleménnyel van (vagy eddig szerencsés volt) van aki nem. Babával még várni szeretnénk, ha becsúszna valszeg megtartanánk, de szeretnénk még kicsit élni, úgyhogy jobb lenne ha még váratna a dolog. Esetleg más ötlet ami másknak bevált, és nem a tipikus hormontartalmú fog.gátló tabletta, vagy gumi?
2015. jan. 12. 22:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Esetleg pesszarium? Arrol is jokat hallani viszonylag. Illetve meg van a noi ovszer, bar ezt nem tudom, hogy hol lehet beszerezni.
2015. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk bevált, bár csak néha használtuk és utólag tudtam meg, hogy nem biztonságos.


Viszont a férjemet ingerelte és hamarabb elment. Azt mondta olyasmi, mintha mentolos lenne vagy nem is tudom... Nem tudta leírni hogy milyen érzés. :D

2015. jan. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem meg pont a pesszariumról vannak rossz tapasztalataim, nem személyes, de barátnőm pesszárium mellett adot életet 2 gyereknek is, másil pedig spirál mellett
2015. jan. 12. 22:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Tegyel be egy pharmatex tabit a huvelyedbe. A baratod farkara meg peniszgyurut. Addig nem tud elelvezni, ami az rajta van. Benned semmikepp se menjen el soha. Igy mar biztonsagosabb. Meg jarj el aviva tornara.
2015. jan. 13. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha pontosan betartasz mindent,és pluszban a párod nem benned élvez el,akkor biztonságosabb lehet.Én így gondolom.


3x használtam hüvelytabletta formájában és nem volt gond.

2015. jan. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!