Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Valaki, aki ismeri...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Valaki, aki ismeri vagy szedi a Yaz nevü fogamzásgátlót? Valamilyen tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Már a 17.szemnél járok. Ez még csak az első levél, ez előtt nem szedtem semmit. A menzeszem legelső napján kezdtem el szedni, nem volt semmi baj eddig, hanem miután már az 5.(utolsó) nap is eltelt másnap még jött valami barna váladék. Gondoltam semmi gáz, biztos a tabi miatt van csak ez igyvolt meg 2-3 nappal később is. Na itt még nem paráztam annyira, egyszercsak elmult kb 3-4napig és tegnap már megint elkezte. Nem értem mi lehet a baj. Minden este pontban 8kor veszem be..leghosszabb késés kb 5perc volt, volt aktus is ez elmult 2hét alatt. Karácsonykor, Szilveszterkor ugye fogyasztottam alkoholt persze nem berugásig. Lehet, hogy ez is bezarart? Már nem is tudok mire gondolni, hogy mi lehet a baj..

Segitsetek! előre is köszönöm a segitséget!



2015. jan. 5. 15:58
 1/2 A kérdező kommentje:
ja igen, és még azt szeretném kérdezni, hogy ettől lehet hizni vagy mellnövekedés valakinél jelentkezett, aki szedi?
2015. jan. 5. 16:02
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha valami baj van fordulj orvoshoz, mert így látatlanban megmondani mi baj lehet..

Egyébként a Yaz abba a kategóriába tartozik, amit Németországban betiltottak, mert trombózist okozott.

2015. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!