Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a jó a kirántós módszerben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó a kirántós módszerben?

Figyelt kérdés
sztem nem a legélvezetesebb, h vki a legjobbkor veszi. pl. ha engem, lány létemre vki félbeszakitana az orgazmuskor, akkor total pipa lennek. meg nem is biztonságos.
2010. febr. 5. 00:00
1 2 3 4
 11/31 Beviz Elek ***** válasza:
0%
Én 15 éves korom óta így védekezek. Próbálkoztunk gumival, de nem jött be. Persze nem vetem meg, ha a szájába élvezhetek a lánynak, de nem mindenki megy bele. Eddig soha nem volt semmi baj (szerencsére), csak tudd időben kivenni. 19/F
2010. febr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
48%
3,5 éve így védekezünk. Én pl viszketek a gumitól, idegesít, ha bennem van, fúúújjjj. Még sose lett baj :)
2010. febr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
81%

Gyakorlatilag megválaszoltad a kérdést. Semmi.

Mi is csináltuk egyik exemmel, mert a csaj nem szerette a gumit a tabletta meg drága, vagy mittomén mi volt vele a baja, de önmagába nem ér semmit. A naptármódszerrel kombináltuk, emellett (amiről ő nem tudott) rendszeresen kicsaptam a gyíkot, meg jó forró vízben megfürödtem előtte mindig, és a végén mégiscsak egy iszonyat para volt minden hónapban hogy akkor meg jön-e vagy sem. Nem is bírtam sokáig ezt a felelőtlenséget. Pedig velem a legrosszabb ami történhetett volna az a gyerektartás. Nem is értem a csajt a mai napig sem.

2010. febr. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Én rég óta így védekezem,persze ez partner függő.Volt olyan akivel gumival,de sokszor kiszakatt, na az parásabb.1 évig szedtem tabit,de miután abba hagytam teljesen felborult a hormonháztartásom.Aztán kiderült, hogy allergiás vagyok a laxra és egy csomag gumi amire nem vagyok allergiás (több 5.000 Ft körül van), szóval maradt ez a módszer.A mostani párommal így védekezünk, persze próbáltuk mi is gumival,de ez a fajta tiszta anyagi csőd lenne, főleg az elején amikor még napi 3 akció is belefért:). Igaz mostanában csak heti pár alkalom van vagy csak 1,de megbízok benne és amúgy is megbeszéltük, hogy ha esetleg baba lesz belőle,akkor megtartjuk, hisz szeretjük egymást és amúgyis benne vagyok már a korban, hogy már kockázatos lenne az abortusz.Még sose volt problémám.Igaz 1-2 alkalommal előfordult h. túl későn vette ki,de ez csak 1-2 alkalom és akkor egyből jött a 72 órás tabi.De már nem parázunk emiatt sem, ha baba lesz,akkor baba, ha nem akkor nem.
2010. febr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
bmeg nem mindegy
2010. febr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
ok, akinek nem gond a gyerek, azt megértem. de akinek hatalmas gond??
2010. febr. 5. 10:07
 17/31 anonim ***** válasza:
Hát meg kell tanulnod h mikor kell kivenned, és ha ügyi vagy no para
2010. febr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Azért 18-19 évesen még nem lett volna jó ha becsúszik egy baba, pedig így védekeztünk csak, mivel az összes más módszerben is volt valami ami miatt nem azokat választottuk.

Amúgy a mostani páromat nem zavarja h.így kell csinálni.Ugyan úgy lvezi így is,mint ha belém élvezne és nem kellene kivenni.

2010. febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
ok, de mi a gond a többi módszerrel? sztem a tabletta tökéletes választás. nem azok az ősrégi hormonbombák, hanem korszerűek, és nem hizlalnak, ugy, mint a régebbi tabletták. és ha drága a tabi, akkor ha becsuszik 1 baba, aminek megvan az esélye, nem is kicsit, akkor a 30000 ft.-tal olcsobban jöttök ki? nem értem. :)
2010. febr. 5. 11:20
 20/31 anonim ***** válasza:

00:07 vagyok


Csak 1 hónapig "védekeztünk" így, de tényleg nagyon parás volt mindig. És szinte minden nap együtt voltunk, úgyhogy stresszeltünk rendesen emiatt. Utána íratott fel magának fog. gátlót utána már nyugodtan szeretkezhettünk :)

2010. febr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!