Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Terhes csak akkor lehetek, ha belém élvez a párom, vagy attól is, ha közben kijön valami folyadék?

2015. jan. 2. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Én helyesbítenék egy kicsit, de csak egy kicsit......

Szóval, terhes akkor lehetsz ha NEM védekeztek, ez ilyen egyszerű.

Jah....és még egy kis kiegészítés: a megszakítás nem védekezés :)

2015. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előváladéknak hívják és attól is lehetsz terhes! :)
2015. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mennyi az esélye annak, hogy az előváladéktól terhes legyek?
2015. jan. 2. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem túl nagy, de nem is kicsi. A lényeg, hogy inkább védekezzetek.
2015. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már megtörtént igy 1x, és ez volt nekem az első. Ő már sokszor csinálta, azt mondta mindig igy csinálta, és még sosem volt belőle baj..de azért félek :/
2015. jan. 2. 16:41
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor vegyél egy tesztet és legközelebb ne hagyd, hogy így történjen! Lehet eddig nem volt baj, de ez nem jelenti azt, hogy nem is lehet.
2015. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem tudom hany eves lehetsz,de azt a valami folyadekot elovaladeknak hivjak. Amitol teherbe eshetsz. Lehet,hogy eddig nem ejtett teherbe igy senkit ..lehet te leszel az elso... Szoval vedekezzetek.remelem most nem leszel az.
2015. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van olyan statisztika (nem tudom, hol olvastam), miszerint a hazai terhességek fele az előváladéktól van. Szóval igenis esélyes. A megszakítás meg a ciklus számolása NEM fogamzásgátlás! Tessék óvszert használni!
2015. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!