Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle (72 órás) után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle (72 órás) után késik. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

December 6-án voltam együtt a párommal, amikor megtörtént a baleset. Ez a ciklusom 8. napján történt. Még aznap délután bevettem az Escapelle nevű 72 órásat. a gyógyszer bevétele után 6-7. napon volt valamennyi vérzésem.

a rendes menstruációmat december 27-re vártam, de azóta sem jött meg.

Valószínű, hogy baj történt?


2014. dec. 30. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jó hamar bevetted, így nagyon kicsi az esély, hogy mégis teherbe estél. Ez egy lórúgás hormon, nem meglepő, ha utána nem úgy jön meg, mint vártad. Mivel már késik a mensid és jó sok idő eltelt az eset óta, egész nyugodtan tesztelj egyet! Biztosan nincs baj, de egy teszt megnyugtatna szerintem.

30/N

2014. dec. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nálunk is történt baleset, szakadt a gumi...

én 8órán belül bevettem. Mégis megijedtem mert 24-e helyett 28-án jött meg!

Rendesen kitolta...

Nyugodj meg, mivel időben vetted be nem lehet baj, de ha nem nyugszol meg csinálj tesztet

2014. dec. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is Escapelle-t vettem be, kb 15 órára rá, és nem lett baj. Szerintem ne aggódj!
2014. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Én 1 napra rá vettem be ugyan ezt a gyógyszert és késett 2-3 napot utána.


20/N

2014. dec. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem késik ilyenkor,hanem kicsit megborítja a hormonháztartást....
2014. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon nyugtalan vagyok, hiszen ez már a 4. napja, hogy nem jön meg és a betegtájékoztató szerint 5 napnál többet rendszerint nem kellene késnie.
2014. dec. 30. 12:43
 7/13 anonim válasza:

Velem ugyanez a helyzet. Nálunk a baleset a ciklusom 6. vagy 7. napján történt pontosan 12 óra múlva bevettem az Escapellet. Mindez december elején történt. Kb. 3 nap múlva elkezdtem vérezni,ez tartott úgy 4 napig,de tudtam,hogy nem menstruációs vérzés,nem olyan volt. Most már 9. napja,hogy késik a menstruációm.

Elhiheted,én is elég nyugtalan vagyok. De még várok.

2014. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csináltam ma egy terhességi tesztet és negatív lett. Nagyon remélem, hogy így már nincs miért aggódnom.
2014. dec. 30. 15:56
 9/13 A kérdező kommentje:
Mivel még mindig nem jött meg, ma is csináltam egy terhességi tesztet. Az is negatív lett. Ugye akkor már tényleg nincs miért aggódnom? Csak felborult a hormonháztartásom kissé, ugye?
2015. jan. 2. 10:16
 10/13 anonim válasza:
biztos, hogy nem vagy terhes. ne aggódj
2015. jan. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!