Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit lehet tenni ha mellekhatas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha mellekhatasa van a Diane 35-nek?

Figyelt kérdés
Probaltam szedni a diane 35 fogamzasgatlo tablettat,de eleg erzekeny bor tipus vagyok es ki szaritota a boromet ami egy keves ki uteshez vezetet. Elfog mulani,vagy csak elore van amig hozza szokik a szervezetem vagy ne szedjem tovabb? A dokihoz en mar biztos vissza nem megyek, egyszeruen utalok oda jarni. Volt mar valakinek hasonlo esete? Velemenyeket irjatok fontos lenne!
2008. aug. 18. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mellékhatásait inkább ne akard tudni, de minden létező rosszat képzelj el róla, a te bőrproblémádtól a meddőségig. Ezt mind a drágalátos Diane okozza. Ne szedd ezt a szart, nem is fogamzásgátló, válts gyorsan egy korszerűbb, és kissebb hormontartalmúra.
2008. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annak idején a dokim fel sem akarta írni amíg nem viszek a bőrgyógyásztól papírt,hogy a pattanásos bőr miatt javasolja. Állítólag ez nem is fogamzásgátló, csak ez az egyik mellékhatása. Legalábbis a gyógyszertárban ezt mondták.
2008. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt a gyógyszert szedem már 1 éve, de nekem semmilyen panaszom nem volt rá eddig, sőt elmúltak a pattanásaim.Szerintem menj el újra orvoshoz, mondd el neki a panaszaidat, fel fog írni egy másik fogamzásgátlót.
2008. aug. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"A dokihoz en mar biztos vissza nem megyek, egyszeruen utalok oda jarni" - erre inkább nem mondok semmit!

Ki szeret nőgyógyászhoz járni, szerinted van, aki hobbiból jár??


Menj vissza és mondd meg neki, hogx írjon olyat, ami alacsonyabb hormontartalmú, az nem zavarja össze a szerevezeted ennyire. Nem sokkal drágábbak mint a Diane, kb 500 ft-tal, vagy még olcsóbbak is, nem tudom, de A Dianet amúgy is csak 1-2 évig szedheted!

2008. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
remélem vágjátok, h a diana 35-öt alapvetően bőrhibákra írja fel a doki...és eme gyógyszer mellékhatásként alkalmas a fogamzás gátlására :D
2008. aug. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Látom mennyi okoska van itt, akinek gőze sincs a gyógyszerhatástanhoz! Attól, h a Diane 35-öt pattanásos bőrre és szőrnövekedési problémákra írják fel (antiandrogén tulajdonságai miatt), még ugyanúgy szintetikus női nemi hormonokat tartalmaz, mint a többi ilyen gyógyszer. A FOGAMZÁSGÁTLÁS NEM CSAK A MELLÉKHATÁSA!!!!

Könyörgöm, ne terjesszétek már itt ennek az ellenkezőjét, mert az baromság!


Egy gyógyszerészhallgató

2009. aug. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves gyógyszerészhallgató! Akármennyire hülyeségnek tartod amit írtam ,nekem gyógyszertárban mondták,hogy a mellékhatása!!! Ne legyél ennyire odáig magadtól!
2009. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!