Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől lehet ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Par napja lefekudtem a baratommal, huvelykapszulaval es ovszerrel vedekeztunk, de miutan felhelyeztem a kapszulat, par perc elteltevel gumi nelkul berakta, de csak kis ideig. Viszont ma nagyon eros feher folyasom van, vagyis inkabb sargas színű. Nagyon megijedtem. Mitol lehet ez? Terhesseg eselye fenn all? Innerta 10mg-os gyogyszert szedek, aminek magzatkarosito hatasa van. Segítsetek.
2015. jan. 1. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Tedd fel még 20x ezt a kérdést.
2015. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De most megijedtem az eros folyastol
2015. jan. 1. 13:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz akkor. Az óveszer legalább 80%os biztonságot nyújt, nem tudom pontosan mennyi de 80% biztos megvan, a kúp azt hiszem olyan 70% körül mozog. Ez így eléggé nagy biztonságot nyújt. Aztán ha gumi nélkül tette be, akkor csak előváladék miatt lehetsz terhes amire lég kicsi az esély, főleg hogy ott volt a kúp. Tegnap is elmondtam/mondták ma is ezt fogják. HAgyd abba a hisztit ha nem tudsz seggeden ülni menj el orvoshoz és ott neked megmondják majdcsak nem biztosra, de jobb lett volna ha nem csinálsz olyat amitől parázol -.-"
2015. jan. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
orvos válaszol kérdésbe írj
2015. jan. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyire sargas? Van mas tuneted is? Merta sarga folyas fertozes jele lehet
2015. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nem olyan erős sárgás,olyan genny szerű, más tünetem nincs.
2015. jan. 1. 14:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat keress ra neten es sztem minel hamarabb keress fel egy nogyogyaszt
2015. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!