Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges a terhesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. A barátommal tegnap lefeküdtünk, a plusz biztonság miatt, én előtte felhelyeztem egy Pharmatex hüvelykúpot, de nem vártunk 10 percet h felolvadjon, hanem csak pár percet, a barátom először betette gumi nélkül, de csak pár perce, utnna már használt óvszer, bennem ment el (óvszerben). Viszont nagyon félek attól hogy amikor betette először gumi nélkül akkor előválladék jelentkezhetett, és ettől lehetek terhes, a hüvelykapszula bennem volt, de nem biztos hogy rendesen feloldódott, ahhoz hogy kifejthesse hatását. Aggódok. Szerintetek menjek vegyek 72 órás tablettát? Vagy a teherbeesés esélye alacsony? Köszönöm előre is a válaszokat. (11 nap múlva várható a menstruációm, de gondolom, mivel most vesztettem el a szüzességem ezért késni fog, meg attól is hogy aggódok a terhesség miatt).
2014. dec. 31. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudod, a használati leírást nem véletlen találják ki, és nem is azért, mert nincs jobb dolguk...
2014. dec. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És most mit csináljak?
2014. dec. 31. 09:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Mikor elvesztettem, első alkalommal gumi nélkül csináltuk végig, a végén vette ki mielőtt elélvezett. (azóta megtanultam, hogy többet ilyet nem csinálok). Nem történt semmi, pedig még ovulációs időszakomban is voltam.

21/L

2014. dec. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amikor bette gumi nélkül először, akkor már eltelt kb. 5 perc és azalatt valamennyit felolvadhatott a hüvelykapszula nem? és ami esetleg volt előváladék azt megölhette nem? Félek:/
2014. dec. 31. 10:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért késne amiatt, hogy most vesztetted el?

Néha a barátommal nem nagyon tudunk nemet parancsoolni magunknak, és gumi nélkül csináljuk...a vége előtt persze mindig kiveszi, de persze így is nagyon veszélyes. Kilenc hónapja vagyunk együtt, azóta jópárszor megtörtént, mindig vettem bébitesztet, mindig negatív volt.

2014. dec. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5-ös tudhatnád, hogy az első alkalom után előfordul, hogy késik a vérzés. Bár nekem napra pontosan megjött utána, úgy ahogy kell.
2014. dec. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

De most mégis lehetséges hogy terhes lehetek? Szilveszter napja van, nemtudom, hogy ilyenkor nyitva van-e olyan hely ahol tudnék 72 órásat venni. Vagy nem szükséges vennem?

2014. dec. 31. 10:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem leszel terhes.
2014. dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond szerintem.
2014. dec. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!