Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek? Nagy esély...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Nagy esély van rá?

Figyelt kérdés
Örületes marhaságot csináltam, szóval tisztában vagyok vele, yasminelle-t szedtem lassan 3 éve, de külföldre mentem és a gyógyszer nem ért ki időbe, így decemberre már nem tudtam bevenni a gyógyszert, szóval ez a hónap kimaradt, terv szerint dec. 9-én kellett volna megjönnie, de nem jött. Tehát 14 nap késés volt, és akkor nem is volt amiért aggódni. A barátommal távkapcsolatban élünk, és december 21-re jöttem haza, elkapott a hév és 5x együtt voltunk megszakításos...NEM védekezéssel, mire lecsillapodtunk rámjött a pánik és minden egyéb..meg is érdemlem. A gyógyszer szedés előtt teljesen rendszertelen mentruációm volt és emiatt szedtem meg a bőröm miatt is. Mit gondoltok? Egyáltalán mikor tudok tesztelni?

2014. dec. 30. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2 het mulva, vagy a menstruaciod elso napja utan par nappal. ha mondjuk januar 12-en kene megjonnie, akkor 15-en mar tesztelhetsz.
2014. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Abban a pillanatban kellett volna esemény utániért szaladnod, mikor rádjött a pánik, vagy még előtte, de oké, nem szólok. Igen, van esély, de senki nem fogja tudni neked százalékos pontossággal megmondani, hogy mennyi. Tesztelni szerintem úgy egy hét múlva már lehet, akkor már ki kellene mutatnia.
2014. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen. Elso valaszolo vagyok, en csak altalanossagban irtam le, nem a tiedhez viszonyitva :) de ugy viszont mar 5-en tesztelhetsz, menstruaciohoz viszonyitva pedig 12-en (bar gyogyszer abbahagyasa miatt is kimaradhat, meg rendszertelen lehet)
2014. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Arra gondolok én is, hogy ez is benne van a pakliba, mert alapból két hét késésben volt...
2014. dec. 30. 17:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Hat lehet. Biztos, ami biztos, csinalj majd tesztet.
2014. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azóta volt kis vérzésem, azt gondoltam megjön, de mégsem...a bogyó itt is közrejátszhat?
2015. jan. 4. 12:02
 7/12 anonim ***** válasza:
ha 21.-én történt, már tesztelhetsz. Lehet a gyógyszer kihagyása okozta a vérzést. Én a helyedben vennék tesztet.
2015. jan. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Már megvásároltam és köszönöm a válaszod, csak még gondoltam várok 8.-ig, hogy legyen biztosabb. Csak most annyira stresszel.
2015. jan. 4. 13:33
 9/12 anonim ***** válasza:
mi lett az eredmény?
2015. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ma csináltam meg reggel a tesztet, és negatív lett, de még mindig nem vagyok nyugodt, csomó minden összeolvastam és komolyan félek, most cickafark teát kezdtem el inni, hátha segítene. Mit gondolsz ebbe az eredménybe mennyire lehet már megbízni? Szóval kiszámoltam, az aktustól 14. napra csináltam meg a tesztet.
2015. jan. 11. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!