Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megerőszakoltak, mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakoltak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves lány vagyok. Augusztusban lefeküdtem a barátommal. Azóta szakítottunk, de tartjuk a kapcsolatot, nagyon jóba vagyunk. Karácsony elsõ napján volt egy buli, ahol mindketten ott voltunk. Felmentünk hozzá dumálgatni és tök jól elvoltunk. Leakartunk feküdni. Amikor közölte, hogy nincs óvszere nem akartam belemenni. Aztán folyton csókolgatott, de akkor sem mentem bele. Amikor ezt észrevette, rám mászott és nem tudtam meg sem mozdulni. Megerõszakolt. Nagyon kétségbe vagyok esve. Nem élvezett belém, de az aktus kb. 20-30 percig tarthatott. Mennyi az esélye annak, hogy teherbe estem? És ha igen, ilyenkor mi a teendõ?

2014. dec. 30. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szólni apucinak, és a szart is kiverni abból a féregböl
2014. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

20 30 percig nem tudtál elmenekülni? senki sem hallotta a sikoltozásod?


rendőrségre menjél, meg anyukádhoz ne a gyikre...

KOMOLYAN mondom

2014. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

1. Ha te mentél fel hozzá, és eleve nedvesedtél már előre, akkor elég nehezen bizonyítanád árkinek is, hogy igazad van.

Aztán meg, le fogott közben, vagy amikor elkezdte nem akartad, de aztán beindultatok, és már nem kellett fogni?

Mert azért az se mindegy.

Én a paraszt módszert ajánlom. Ha a hagyományos, végig ellenkezős és lelki traumázó(bár szerintem nem) eset van, akkor egy vagy több férfi ismerőssel veretném meg a helyedben.

Sokkal egyszerűbb, és biztosabb, mint egy feljelentés.

2014. dec. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán jelentsd fel! Lehet holnap egy másik lány éli át Ugyanezt! Csinálj egy terhességi tesztet..
2014. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
29%
te ennek ellenére jóba vagy vele? meg is érdemelted akkor
2014. dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
TE mit tettél annak érdekében, hogy NE!!!! közösüljetek?
2014. dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem, ha nem élvezett el benned, akkor nem lesz gond, de a biztonság kedvéért elmennék egy eseményutániért.
2014. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg szólj apukádnak vagy anyukádnak! Minél előbb!
2014. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Esemeny utani 72 oras szoval azt mar cseszheti. Illetve van mar 120oras is de abbol is kicsuszott. Amugy meg ha nem elvezett beled nem vagy terhes.

Mondd el otthon a dolgot..

2014. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
31%

Hát van esélye, hogy terhes vagy,de a teszt csak 2hét múlva mutatná ki.


Mivel hagytad, hogy csókolgasson és nem tértél ki előle,ezért nem annyira erőszakról van szó szerintem....


Pláne, hogy buliban voltatok.

2014. dec. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!