Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Minden esetben vesztek be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden esetben vesztek be eseményutánit, ha elszakad a gumi?

Figyelt kérdés

Két hete vettem be tabit, akkor sem ment el a párom, de szokatlanul sok cucc kifolyt belőlem, szerintem ott lehetett előváladék (egy éve gumival védekezek, ez volt az első ilyen, hogy elszakadt). Most megint. De most nagyon hamar történt, hogy elszakadt, a páromat csont száraznak éreztem, belőlem sem jött ki semmi extra cucc (szerintem nem volt előváladék)! Előtte elég sokáig védekeztünk megszakítással, még nem volt belőle gond. Ez is szerintem kb olyan lehetett. A párom erőlteti igazából nagyon a dolgot, de nem akarom hazavágni a ciklusom, ha veszek be még egy tabit.

Csak akkor vesztek be, ha későn veszitek észre, hogy elszakadt a gumi és lehet előváladék vagy sperma is a gumiban vagy mindig, ha elszakad?



2014. dec. 30. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:

előváladék mindig van...


maximum nem látod.. egy csepp is elég. Barátnőmmel ha lefekszem már csak elég rágondolni és meg is van az egy csepp.

2014. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

lehetsz terhes


inkább normálisan használjátok a gumit


semmi esetre se vegyél be ilyen sűrűn eseményutánit (az orvos se írná fel)


a megszakítás nem védekezés

2014. dec. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nalunk is igy tortent, kiszakadt a gumi, viszont a baratom nem elvezett el, idoben eszrevettuk. Azonban en is nagyon feltem es o is , es vegul ugy dontottunk, hogy beveszem a gyogyszert. Tudom hogy egeszsegtelen nagyon, de inkabb a mellekhatasok, mintdem hogy teherbe essem.
2014. dec. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Felírta a doki :( Nem akarom bevenni.

Köszi a válaszokat. :)

Még írhattok. :)

2014. dec. 30. 18:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Már egy éve gumival védekezek, de nem volt eddig semmi gond.
2014. dec. 30. 18:36
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem se szakadt még el sohasem immár 8 év alatt...

29/F

2014. dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Eddig nekünk sem volt soha vele probléma,most meg egy hónap alatt kétszer is kiszakadt ugyanaz a fajta...
2014. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!