Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sex után bennem maradta gumi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ossii kérdése:

Sex után bennem maradta gumi, Vettem eseményutánit, meg is jött rá két héte, de azota nő a hasam, hiztam émelygek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vettem 2 tesztet,az első után a másodikat 2 hétre csináltam negatív lett mindkettő,de ugyanugy sokat eszek,érzékeny vagyok a szagokra is.Most parázzak ?
2012. jan. 29. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Parázol....Menj el nőgyógyászhoz,ő megmondja a tutit.
2012. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

sztem csak bebeszéled magadnak.

de ha mondjuk elmennél nődokihoz....

2012. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 zseni001 ***** válasza:
Azóta nem jött ki?
2012. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9 hónap múlva meglátod
2012. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni után szerintem nem csoda, hogy ilyeneket tapasztalsz. Az egy szép nagy adag hormon csomó kellemetlen mellékhatással. Szóval ne félj, nem azért émelyegsz, mert terhes vagy! ;)
2012. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A has min. 2 hónapig nem kezd el nőni. Csak beképzeled! Amiatt hízol mert sokat eszel. A hormonjaidat a tabi felkavarta. A menzeszed elmaradt, vagy még azelőtt parázol hogy lenne rá okod?
2012. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A hasad min 2 hónapig nem nő. Csak beképzeled! A menzeszed késik? vagy még azt meg sem vártad? A teszt is azután mutat ki biztosat...
2012. jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
beképzeled,mert elvileg ha esemény után 10 nappal nézed a tesztet,akkor már biztosat mond (10 napnál kevesebb idő elteltével felesleges a teszt,mert nem tud beágyazódni a himivarsejt addig). biztos nem vagy trehes,nem jött volna meg!
2012. jan. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát ma olyan éles nyilalást tapasztaltam ott lent,amilyet még soha.

Elég parás vagyok,már szinte az agyamra megy az egész "terhes lehetek" dolog.

Csináltam tesztet az aktus után 2 héttel negatív lett, a második rá 1,5 hétre ,azis negatív. Bár olcsó kategoriájú tesztek voltak.

POnt szilveszterkor vettem be esemény utánit,akkor egyből nem jött meg mint az első esemény utáninál,amit két évvel ezelőtt vettem be,hanem a 18-a helyett 14-én. Most jelen pillanatban hányingerem van,megy is a hasam. Én mostmár kicsit se vagyok képbe.

2012. jan. 30. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!