Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17 évesen tabletta szedése?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen tabletta szedése? Mellette, ellene érvek?

Figyelt kérdés
Azért ragaszkodom hozzá mert úgy jobban lehet érezni a másikat. Mert nincs köztünk "akadály.

2014. dec. 19. 21:04
 1/5 anonim válasza:
Inkább, mint az abortusz
2014. dec. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ragaszkodsz hozzá, akkor mi a fenének kérdezel?


Én ha visszamehetnék, soha nem kezdeném el pedig nem 17 évesen, hanem 19 évesen írattam.

Hüvelygomba, libidócsökkenés, majd egy váratlan trombózis annak ellenére, hogy nincs rá hajlamom. Majdnem belehaltam.

2014. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy jobban lehet érezni a másikat, de én nem szennyezném magam tablettával. Ez is milyen sz*pás már, hogy a nőnek kell ezzel is bajlódnia.
2014. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#2: és mégis sokan engem anyáznak, amikor azt javaslom, hogy inkább kerüljék a tablettát
2014. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én 15 évesen kezdtem, az első hónap nem volt zökkenő mentes. szinte egész hónapos pecsételő vérzés, és az első hónapban minden szex után elő jött hólyaghurut. ezek a második levéltől megszűntek :)
2014. dec. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!