Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vajon teherbe fog esni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon teherbe fog esni?

Figyelt kérdés
Most voltam eloszor a baratnommel, es vedekeztunk meg minden...de nem vettem eeszre amikor elmentem, es tovabb folytattuk ugyanazzal a gumival...a vegen eszrevettem, h a gumi szinte ures..mi volt?
2014. dec. 18. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogy nem lehet észrevenni, hogy elélvezel? LOL
2014. dec. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
"....de nem vettem eeszre amikor elmentem..." Akkor mi a f-nak volt az egész? Vagy elaludtál közben?
2014. dec. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

:DD Jesus:D

ha megvan meg a gumi, toltsd fel vizzel... ha folyik a vegen, akkor rabsztal

2014. dec. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha elmentél, utána a szerszám kicsit megernyed, és ha úgy folytatod, újra kemény lesz.


Azalatt amíg ernyedt, ki tud folyni az oldalán... ha ez megtörténik, kb ugyanaz, mintha telibe élvezted volt.

2014. dec. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
kb mennyi az eselye h teherbe esik?
2014. dec. 18. 18:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Peteéréskor kb. 30%.
2014. dec. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
azonkivul a tobbi esetben kb mennyi?
2014. dec. 18. 18:48
 8/12 anonim ***** válasza:

Azon kívül minimális...

Peteérés mindenképp kell hozzá 3-4, max 5 napon belül..,vagy előtte való nap. De még ha valakinek pontos is a ciklusa, bármikor lehet rendkívüli peteérése is..

2014. dec. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de es ezt honnan lehet tudni? marmint azaranyokat?
2014. dec. 20. 21:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha tudod az utolsó menzesz első napját, hogy hány napig szokott tartani, és hány naponta jelentkezik, abból kiszámolható a fogamzóképes időszak. Persze csak a normál, mint írtam, a spontán peteérés nem kiszámolható.
2014. dec. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!