Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek vegyek be 72órásat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vegyek be 72órásat?

Figyelt kérdés

Vasárnap voltam a barátommal. Sokat ittunk, aztán szeretkeztünk. Aznap vettem be 1 hónap szünet után a 2.szem Fg-met. (tudom, nem hat még ilyenkor)


Védekeztünk is gumival, megnéztem utána, nem szakadt el, nem csuszott le, nem folyt ki semmi, mert utána kihuzta, 10mp mulva de még rajta volt rendesen.


Menstruációm 2.napjában voltam, elég erős volt még a vérzés.

De én mégesm vagyok nyugodt, mert nem akarok gyereket még.. Holnap éjfélig még bevehetem.


2éve vettem már be ilyet, mert kiszakadt a gumi.


2010. febr. 2. 13:34
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Akkor nem veszem be.. Többet meg nem szexelek ittasan az is biztos. :)
2010. febr. 2. 13:53
 12/22 anonim ***** válasza:

ha a pasin óvszer van az nemfolyik ki csakúgy.

akik óvszerrel szexelnek, azok sem úgy szexelnek h folyton azt figyelik h kifolyt-e vmi. ők is önfeledten szoktak szexelni.

ne parázz, az óvszer megvéd, és nem folyik ki csakúgy onnan a cucc.

2010. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
hat, pl. én nem szexeltem önfeledten, amikor ovszerrel védekeztünk. ha kicsit hosszabbra sikerult 1 menet, akkor már össze - vissza csuszkalt a gumi. :S
2010. febr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

amúgy sem szabad bevenni 72 órásat tabi mellett. amúgy meg tulajdonképpen mitől is lennél terhes???

1.) gyógyszert szedsz

2.) gumit használtatok

3.) még menstruálsz is

2010. febr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Gyógyszert most kezdtem végülis, 2.szem volt, az sztem nem ér semmit.


na mindegy mostmár akkor ugysem tehetek semmit.


Picit nyugodtabb vagyok azért, köszi.

2010. febr. 2. 14:14
 16/22 anonim ***** válasza:
ha a tablettát a menzeszed első napján kezded szedni, akkor az első szemtől véd. olvasd el a betegtájékoztatódban.
2010. febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
lehet hogy 1.naptól de azért szoktak ajánlani 1 hetet vagy többet.. Na mindegy. Rajtam már csak az atyauristensegithet :D
2010. febr. 2. 14:17
 18/22 anonim ***** válasza:
te körülbelül végrehajtottad az egyik legbiztonságosabb szeretkezést, ehhez képest itt aggódsz:) Ne legyél buta! A tabi tényleg az első szemtől véd, már ha ezt írja a betegtájékoztató, és normális orvos nem ajánl ilyeneket hogy várj ennyit-annyit, mert te is gondolhatod hogy a betegtájékoztatóban nem viccből van leírva, ha azt írják első naptól akkor akkortól véd, ha azt írják 7 nap múlva akkor meg csak akkortól! egész biztosan NEM VAGY TERHES
2010. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
tényleg nem vagy terhes ne aggódj :D én amikor elkezdtem gyógyszer szedni már az 5. nap szeretkeztem a barátommal gumi nélkül és mégsem vagyok terhes. szóval tényleg az első naptól véd nem írnak hülyeséget a tájékoztatóra. és 72 órásat tilos bevenni ha fogamzásgátlót szedsz mert nagyon nagyon káros lenne az a lórúgás-hormon adag. szóval semmi para :)
2010. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Az én tablettám beteg tájékoztatójában az áll, hogy ha a menstruációm első napján veszem be, akkor az első menstruáció után már véd, nem pedig az, hogy rögtön akkor. Bár minden csak értelmezés kérdése, biztosan lehetne így is. Lényeg a lényeg, ha volt óvszer, akkor szerintem ne aggódj, ráadásul menstruálsz is, így pláne ne... :)
2010. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!