Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Túl korán teszteltem? Nagy baj!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl korán teszteltem? Nagy baj!

Figyelt kérdés

Úgy tudtam, 2 hetet kell várni az utolsó együttlét után. 3 hetet vártam, ekkor már 3 napja késett a menzeszem, negatív.


Most olyat hallottam, hogy a menzesznek kell késni 2 hetet, de egyet minimum, nem az együttléttől számolják, mert a legérzékenyebb teszt sem mutat semmit.


Ez tényleg igaz? :O


2014. dec. 14. 17:23
 1/6 BlackSword ***** válasza:

Nem baj, ha már megveszed a tesztet, miért nem olvasod el a használati útmutatót... Akkor nincs az ezt hallottam, meg az azt mondta...


De bajt nem csinálsz egy teszttel, csak fölösleges kiadást...

2014. dec. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A sikeres aktus után már 2 héttel kimutatja a teszt. Tehát először tudtad jól. Ha már késik a menzesz, akkor már lehet tesztelni. Csak mivel ilyenkor még kevés HCG van a szervezetben, amit nem érzékel az összes teszt, vagy sokat számít az is, hogy milyen koncentrált a vizelet, ezért ezért mondják, hogy ha már 2-3 napja késik, azt érdemes megvárni és reggeli vizeletből csinálni a tesztet.

Nem kell 2 hét késést kivárnod!

Van már egy kisfiam, 3 napja késett a menzeszem, amikor is full erős pozitív tesztem lett!:)

2014. dec. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elolvastam a teszten a használati útmutatást.

Azt írta, akkor biztosabb az eredmény, ha már késik, menzesz ideje előtt ne használjuk.

De nem írta, hogy heteket kell késnie.

2014. dec. 14. 17:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Az együttlét után 2 héttel az esetek zömében pontosat mutat a teszt.

A második 'bekezdés' nem igaz!!!

Nem vagy terhes szerintem.

2014. dec. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves második válaszoló!


Clear Blue digitális tesztet használtam 3. nap reggelén.

2014. dec. 14. 17:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Együttléttől kell számolni,az a biztos.


A menzeszkésés annyira relatív, hiszen maga a ciklus is nagyon bizonytalan szexuális élet,stressz,életkörülmények,étkezés stb miatt.


Ha azóta nem szexeltél,akkor biztosan jót mutatott a teszt,és ne aggódj.

2014. dec. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!