Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Bizonytalan...

Bibok25 kérdése:

Mit tegyek? Bizonytalan vagyok. Koran teszteltem? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
A parommal nagyon szeretnenk babat.nrki a volt felesegevel 3evig nem jott ossze a baba.a parom negyvrn eves az orvos szerint minden rendben nala.A menzimnek 4 napja kekket volna megjonnie.harom napig ugy is ereztem hogy meg fog jonni de semmi.a negyedik napra elmult.ez az erzes.a jobb mellem erzekeny ha hozza erek a mirigyeknel.sokat jarok pisilni.csinaltam tesztet de negativ.szerintem kirai volt a teszt.de nem tudom hogy teszteljek e ujra es mikor.
2014. nov. 22. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
4 nap késésnél negatív teszt? Én elmennék nőgyógyászhoz, többet tudna mondani. Szerintem nem teszteltél korán.
2014. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem 6 nap késés után pozitív lett,de a doki is kérdezte,hogy miért csináltam meg csak 6 hat nap után. várnom kellett volna vele... mondtam,hogy azért mert próbálkoztunk és két hetente teszteltem alapból.
2014. nov. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hat a baratnom 2nap keses utan tesztelt negativat 5 nap mulva pozitivat.szoval van esely ra hogy babank lesz csak koran teszteltem?
2014. nov. 22. 21:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Én mindkét gyerekemnél csak 4 napos késésnél teszteltem pozit, akkor is nagyon halvány volt még. Nem mindegy, mikor volt a peteérés, mennyi idő alatt ágyazódott be az embrió, és a szervezeted milyen gyorsan termeli a hcg-t. Ha mondjuk 7 napos késésnél is negatív, akkor valószínűleg nem baba.
2014. nov. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én egy hét késésnél csinàltam, és sokkal erősebb volt mint a tesztcsík! Állítólag hamar kimutatják ezek az új tesztek, de én nem akartam naponta tesztelni ugyhogy kivàrtam egy egész hetet. Ha a teszt leírását nézed akkor sztem nem volt korai. A doki meg nem tudom mit tud mondani ilyen korai szakaszban, max laboreredményből!
2014. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8 napot késett mire nagyon halványan pozitív lett. 2 nap múlva már egyértelmű volt. A dokihoz a 2- 3 hét késénél van értelme menni, akkor már lát is valamit.
2014. nov. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
így van. négy nap késésnél teljesen felesleges mert könnyen lehet hogy negatív aztán meg 3 nap múlva pozitív. tényleg nem mindegy a fogantatás miatt,hogy mikor csinálod meg.
2014. nov. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is amikor megcsináltam 6 nap után a tesztet reggel csináltam ugye másikat aztán másnap mentem dokihoz. és mondta hogy 10 nap múlva menjek vissza,tehát durván két hetet kellett várni összesen a nem várt menstruációtól, hogy lásson vmit. előtte is látott,de csak annyit,hogy méhen belül van. amikor visszamentem már szívhangja is volt.
2014. nov. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor tesztelhetek ujra kb negy nap mulva ugye?
2014. nov. 23. 10:43
 10/10 anonim ***** válasza:
igen,nyugodtan csináld meg. ha negatív lesz de nem jön meg akkor megint ismételd meg. lehet,hogy nagyon a végén estél teherbe. viszont ha utána is negatív érdemes dokihoz menni,"maximum azt mondja,hogy most nem sikerült".
2014. nov. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!