Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha megvan és véletlenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megvan és véletlenül bennem megy el a párom, akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Ilyenkor mit lehet tenni? Lehet bevenni eseményutánit?

Gondolom nem lehet bevenni, mert az a lényeg, hogy meghozza a menstruációt.

Nem történt meg az eset (nem engedtem, hogy védekezés nélkül betegye - elfogyott a gumi -, de belegondoltam, hogy ilyen esetben mit lehetne tenni?)



2014. dec. 8. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem adok tanácsot, h ne fordulhasson elő véletlenül ;)
2014. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Felnőtt nő vagyok, nem akarok ezzel játszani, de nem tudom ilyen szituban mit lehetne tenni.

Privátban is elfogadok választ.

2014. dec. 8. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem. De páran már leírták itt, hogy nekik mensi alatt fogant a babájuk.
2014. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"véletlenül bennem megy el a párom"?


Véletlenül? Hmm?


Sajnos lehetsz :(

2014. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kicsi az esély de lehetsz, ha erősek a kis lurkok és pont van egy spontán pete érésed, vagy rövid a ciklusod.

Tabi meg nem arra való hogy konkrétan meghozza a mensid hanem hogy meg akadályozza a peteérést, szal nyugodtan lehet ilyenkor is bevenni.

2014. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
esély mindig van,ha belédélvez
2014. dec. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a menstruációt a norculut tabletta hozza meg,a peteérést a clostylbegit segíti és a véletlen felelőtlenséggel járó szex miatt pedig eseményutáni tablettát kell feliratni és 72órán bevenni, ami nem a menstruációt hozza meg, hanem vérzéssel távozik a cucc belőled(csak a tabletta utáni 2. vérzés lesz majd az igazi menstruáció)


(tudtommal)

2014. dec. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!