Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért vannak "hullafoltok" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak "hullafoltok" a testemen, mióta a yasminellet szedem?

Figyelt kérdés

Főleg a mellemen látszanak pirosas foltok, a lábaim meg teli vannak vörös hajszálerekkel.

Amúgy nemhogy fogytam volna tőle, ahogy reklámozzák, hanem még híztam is (melltartóból is 2 számmal nagyobb kell). Ez a 3. fogamzásgátló, 1 év alatt és 55 kilóról 75-re híztam. Meddig megy ez így?


2010. jan. 31. 21:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

AZONNAL menj orvoshoz!!!!!!!!!!!!! es hagy abba a tabit!

ilyen tuneteket ilyen gyorsan sosem hallottam!

a labadon levo nagyon veszelyes lehet, trombozist kaphatsz, abba pedig bele is lehet hallni!!!! Hullafolt????

Holnap els dolgod orvos legyen!

2010. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem neked nem is szabadna gyogyszert szedned, a nogyogyaszod egy sarlatan!
2010. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
azért nem kell szegényt ijesztgetni, de tényleg go orvos, egyáltalán bizt h a tabitól van?
2010. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Rengeteg mellékhatása gyötört. A lindynettel kezdtem, amitől fejfájás, hízás, ragyák, puffadás, hányinger, mellnövekedés, folyamatos mellfájdalom volt. Aztán mercilont kaptam. Minden ment tovább, csak a fejfájás múlt el. Eztán yasminellet kaptam. Minden ugyanúgy...Fél éve szedem. Most eljutottam odáig, hogy már nem egész hónapban fájnak a melleim, hanem kb. 1,5 hétig, a ragyák eltűntek, haspuffadás is ritkán van. Viszont ezek a foltok azóta vannak a mellemen, mióta ezt szedem. Olyan pirosas, mintha véraláfutások gyógyulnának. A lábaim meg hajszálerekkel vannak teli, de azok eddig is látszottak, csak a gyógyszerszedés óta jobban. Jah és a libidóm a 0-val egyenlő. Amikor ezt kezdtem szedni, akkor 2-3 hétig egyfolytában kívántam a szexet, azóta meg semmi...eszembe sem jut, aminek persze a párom issza meg a levét. Továbbra is hízok tőle, holott már tényleg nem eszem többet (a lindynettetől állandóan éhes voltam) és sokkal többet mozgok. Amúgy rengeteget állok, napi 10-12 órát is.

A mensim meg össze-vissza csúszkál, mióta gyógyszert váltottam. Hol szombaton, hol vasárnap jön meg a nap bármely időszakában. Percre pontosan szedem, mégsem tudja beállítani rendesen. EZt sem értem, miért van.

2010. jan. 31. 21:53
 5/15 A kérdező kommentje:
Amúgy volt vérvizsgálat, mielőtt felírta a bogyót. Mondanom sem kell, hogy sztk-s doki, akit rohadtul nem érdekelt, hogy 5 értékem abnormális volt...Mindenkinek a lindynettet írja fel legelsőre. Voltam magándokinál is, de az sem tudott mit kezdeni velem. Egyszerűen annyit mondtak, hogy hormonérzékeny vagyok és kész...
2010. jan. 31. 21:57
 6/15 anonim ***** válasza:

jaj drága, te miért szeded?

Én csak kicsit voltam tőle szarul ehhez képest (állandó hányinger meg mindenen bőgtem), de soha többet be nem veszek semmi ilyet. Nőgyógyász mondta, hogy nem para ír másikat, mondtam is neki, hogy oké, de nem nekem. Rajtam aztán ne kísérletezzen.

Neked se kéne...

Ja és holnap orvos (de lehetőleg egy másik)

2010. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Elso vagyok! Tenyleg nem kene semmilyen tabit szedned, isten ments, hogy trombozist kapj, de a hormonzavar is nagyon "kellemes", en azt kaptam tri-regoltol, 3 eve hagytam abba, a mai napig szenvedek tole. Vannak, akiknek egyszeruen nem lehet hormonalis szereket szedni. Egy eletre tonkre tehetnek.
2010. jan. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd abba:S Mert nem lesz jó vége,ha ilyen tüneteket okoznak nálad a hormonális fogamzásgátló szerek,akkor az rémisztő dolog.Tehát nem lenne szabad szedned semmilyet sem ha hormonérzékeny vagy.Ha nem akartok óvszerrel védekezni,annyi más módja van még(pl.spirál,pesszárium).Ezek nem hormonálisak,meg lehetne próbálni őket.Meg mi értelme szedned,hogyha a szexet nem kívánod?Elvileg a fogamzásgátló tabletta azért lett kitalálva,hogy felhőtlenül,aggodalmak nélkül élvezzük a szexet.Nem azért,hogy tönkretegye a szervezetünket,és szexre még csak gondolni se bírjunk.
2010. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sztem ez a tünet tette fel az i-re a a pontot. azonnal hagyd abba, neked egyértelműen nem való hormonális fogamzásgátló!!!
2010. jan. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hagyd azt a gyógyszert a pi.csába, mielőtt baj lesz!

egyébként a hullafolt lila, ha az volna rajtad, az már régen rossz.

2010. jan. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!