Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Mindig óvszerrel védekezünk, nem volt soha baleset (ellenőrizve).

Egyszer, kb 3 hete történt olyan, hogy utólag vettük észre, hogy egy picit lejjebb volt csúszva, de állítólag csak az én nedvem volt rajta. (Nem sérült meg, nem volt lyukas, nem volt bő)

Azóta aggódom, mi van, ha az nem csak az én nedvem volt, mi van ha terhes lehetek, satöbbi.

11-én kéne megjönnie, tüneteim a szokásosak, csak ideges vagyok.


Van okom aggódni?


2014. dec. 7. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, meg általában a stressz miatt is szok késni, szóval ne aggódj, ha nem jön meg időben.
2014. dec. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy kicsit csúszott lejjebb, de amúgy a helyén volt, akkor nincs miért aggódnod. Ahogy írtad elég szoros is volt. Szóval nyugi. Ne parázz, mert a végén idegi alapon késik majd és akkor tuti pánokba esel majd. Ha nagyon ideges vagy vegyél egy tesztet, az már pár nappal utána is kimutatja ha terhes vagy. Ha negatív akkor szuszázz .
2014. dec. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ez 3hete történt,akkor a teszt már kimutatná.Tudod a dolgod.
2014. dec. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!