Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye, hogy így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy így lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Jó, most szidhattok, hogy felelőtlen vagyok stb., ez most rajtam úgy sem segít, viszont tanultam az esetből! Szóval légyszi normális válaszokat. Hülye voltam, és belementem, hogy óvszer nélkül, sajnos még nincs sok tapasztalatom így kicsit félek. A srác állítja, hogy időben kivette, de azért mégis félek, hogy így, hogy időben kivette lehet-e még baj?
2014. nov. 29. 14:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
El kell szomorítanom, de így lettem én is terhes. Persze nincs rá olyan nagy esély, de előfordul. Nem kell ahhoz elélveznie benned
2014. nov. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
az előváladéktól is lehetsz terhes úgyhogy lehetsz terhes
2014. nov. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

óó istenem, olyan hülye vagyok :/

és eseményutánit csak orvosi papírral lehet kérni?

2014. nov. 29. 14:11
 4/20 Calvin Broadus ***** válasza:
Nem sok esély van rá, nem olyan könnyű teherbe esni szándékosan sem, de a kirántott hús módszer mellőzendő.
2014. nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Csak nőgyógyász adhat, vizsgálat után. De a gyakori használata egészségtelen, szóval ne szokj rá. De asszem csak 48vagy 72óráig lehet használni és drága is
2014. nov. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem játék, nem is szívesen fordulnék ehhez a módszerhez, de mit tudnék csinálni? Így tehát konkrétan ugyanannyi esélyem van arra, hogy terhes leszek, mint arra hogy nem. Az ront a helyzeten, hogy menzesz után vagyok 13 nappal?
2014. nov. 29. 14:27
 7/20 anonim ***** válasza:
Peteéréshez közel. Igen, ront. Bár van akinél nem számít, ha termékeny. Ez a te választásod. Előfordulhat, nem olyan nagy eséllyel, de ha az vagy, mi jobb? Most egy tabletta vagy a szerencsére bízni és ha az elhagy egy abortusz?
2014. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Sürgősen kérj esemény utánit. Az abortusz nem fogamzásgátlási eszköz, hanem magzatgyilkosság.


Hogy lehet ennyi eszed??

2014. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Jó, csak nem tudom kihez forduljak..Anya nincs, hogy vele megbeszéljem, apu elé meg nem merek odaállni. Semmiképp nem adják ki orvosi papír nélkül?
2014. nov. 29. 14:48
 10/20 A kérdező kommentje:
Utolsó tudom, hogy nagy baromságot csináltam, hidd el nem is tervezem újra...
2014. nov. 29. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!