Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye, hogy így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy így lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Jó, most szidhattok, hogy felelőtlen vagyok stb., ez most rajtam úgy sem segít, viszont tanultam az esetből! Szóval légyszi normális válaszokat. Hülye voltam, és belementem, hogy óvszer nélkül, sajnos még nincs sok tapasztalatom így kicsit félek. A srác állítja, hogy időben kivette, de azért mégis félek, hogy így, hogy időben kivette lehet-e még baj?
2014. nov. 29. 14:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. nov. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
17 :/
2014. nov. 29. 14:51
 13/20 anonim ***** válasza:
Én sem azt mondtam, hogy az abortusz fogamzásgátlás, csak szemléltettem mi lehet a vége, ha mégis terhes
2014. nov. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a nőgyógyász kiadja a receptet. De készülj, mert kb 5-6000 lehet
2014. nov. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
2014. nov. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

menj el most azonnal a legközelebbi ügyeletre (kórház, klinika, körzeti rendelő). az hülyeség, hogy még vizsgálgatnak előtte, mégis mit néznének?

mindenképpen megkapod a receptet, és ahogy kiváltod a gyógyszertárban, már veheted is be, ott mindig van víz meg pohár.

ha teheted, kérj segítséget a fiútól - kb. 7ezres kiadásra számíthatsz.

valóban csak 72 órán belül veheted be, és nem mindenkinek csinál gondokat a ciklusban, ésatöbbi. szerintem vedd be most, és többet ne engedd gumi vagy gyógyszer nélkül.

2014. nov. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, még agyalok rajta, de kitalálom mi legyen. Azt hiszem ez egy jó lecke volt..
2014. nov. 29. 15:09
 18/20 anonim ***** válasza:
a lelkifurdalás nem segít rajtad, a gyógyszer viszont valószínűleg igen.
2014. nov. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
50%
Mond azt h vedekeztetek csak kiszakadt gumi
2014. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha azzal nem mersz odaállni apád elé, hogy esemény utáni kell, akkor egy terhességgel hogyan állnál?

Reméljük, nem lettél terhes.

2014. nov. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!