Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Együtt voltam barátommal pénteken. Nem védekeztünk. Másnap megjött a menstruációm, pedig csak 2hét után kellett volna megjönnie. Azt hallottam hogy ez terhességet jelent. Vettem be vasárnap esemény utàni tablettát. Hétfőn még véreztem, ma már elmúlt. Szerintetek terhes vagyok???
2014. dec. 2. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen az vagy. Lóspermával kell bekenned ott
2014. dec. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon kicsi az esélye, ha vettél be esemény utánit (mivel 100%-os, védelem nincs).
2014. dec. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nyugi. Nem vagy terhes.
2014. dec. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha terhesség miatt véreztél szombaton,akkor az nem a pénteki szex miatt volt, hanem már előtte 8-10nappal történt szex miatt.
2014. dec. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tuti hogy vemhes vagy. az ilyen dolgokból 5 ös ikrek születik
2014. dec. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nyugi nem vagy az az esemeny utani gyogyszer okozhat fejfajast hanyast verzest ott lent es rok kellemetlen mellekhatast ha bevetted terhes tuti nem lehetsz.
2014. dec. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!