Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Háziorvos is felírhatja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háziorvos is felírhatja a fogamzásgátlót, vagy csak a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
2008. aug. 16. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
ugy tudom hogy csak nőgyógyász irhatja fel.
2008. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Legeslegelőször csak a nőgyógyász írhatja fel, miután teljesen kivizsgált! Utána, mikor már redszeresen szeded, nem kell feltétlenül vissza menned a nőgyógyászhoz, a háziorvos is felírhatja! Ez biztos!!
2008. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, ahogy az előttem lévő is leírta. Először mindenképpen menj el nődokihoz, mert meg is vizsgál, meg elküld pár vizsgálatra és az alapján dönt, hogy milyen gyógyszert írjon fel. De később már, ha további adagokra van szükséged, akkor elég ha a háziorvosodhoz mész el. Nálam hosszú évek óta így működik. Persze ha valami panaszod van a tablettával kapcsolatban, akkor a nődokihoz menj el.
2008. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a mostanit csak a nőgyógyász írhatja fel. (Diane 35) De az előzőt a háziorvos is felírhatta. A Diane-t bőrproblémáim miatt (is) kaptam. Ezt viszont csak nődoki írhatja fel:)


Persze a legelsőt ahogy az előttem szólók.

2008. aug. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2008. aug. 17. 12:48
 6/6 Eninővér válasza:
Elsőt nőgyógyász. Utána attól függ, hogy SZ vagy V jelzésű-e.Az SZ azt jelenti CSAK SZAKORVOS vagyis a nőgyógy.Ezért mielőtt elmennél a házidokihoz, valamelyiküket kérdezd meg...Legjobb, ha már akkor, amikor először felírja, hogy pl szabadság miatt ne kelljen más nőgyógyhoz futkosni... :-)
2009. aug. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!