Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szerintetek mennyire lenne jó az esetemben? (Többi lent)

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 5 éve menstruálok. Össze vissza hol megjön, hol nem, de ha megjön akkor moccanni se tudok úgy fáj a hasam, derekam, fejem, hányingerem van és tiszta pattanás leszek mindenhol az arcomtól a dekoltázsomon át a fenekemig. Voltam már többször orvosnál, kivizsgált, vért vettek stb, de semmi elváltozást nem talált. Tudom, hogy még beállhat rendesen, de én megőrülök ettől a rendszertelenségtől és azt mondták barátnőim akik szednek, hogy az ő esetükben elmulasztotta a pattanásokat, nem fáj annyira amikor megjön nekik, tulajdonképpen minden rendben van. Ők rendszeresen élnek szexuális életet amit én már nem, mivel pont most jöttem ki egy 2 éves kapcsolatból. Szerintetek elkezdjek szedni vagy inkább ne? Lehet tőle hízni vagy ez egyénenként változik? Előre is köszönöm a válaszokat! Vannak kockázatai? Hogyan kell szedni? (Ne linkeljetek google-t mert személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi)
2014. dec. 2. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! sajnos nem tudok pontos választ adni, de a legjobb amit tehetsz az az, hogy elmèsz egy nögyògyászhoz, mert ö irja fel a gyógyszert és nála.minden kérdésedre kielégítö választ kaphatsz
2014. dec. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet szedni, és elég jól rendbe tesz. Igen, lehet tőle hízni: ha szerencséd van, a melled lesz nagyobb. Nem kell zabálni, akkor nem hízol.

Van kockázata, ezért KÖTELEZŐ a félévenkénti vérvizsgálat - és persze az első szedés előtt!

2014. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De a fogamzásgátló csak egy mű ciklust állít be,meg eléggé veszélyes.Én nem ajánlom!Inkább keress fel több orvost,és hát ha segítenek neked.
2014. dec. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak mellekhatasai meg jo oldala is a neten is nezz szet meg menj el dokihoz
2014. dec. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

NEM beállítja, hanem LEállítja a saját ciklusodat!

Rendszertelen ciklussal NEM ajánlott, mert nagyobb az esélye így, hogy később termékenységi gondokkal fogsz küzdeni, ha majd egyszer abbahagyod.


Endokrinológusnál biztos nem jártál még, holott a panaszaid megoldása az ő feladatuk!

2014. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!