Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedése mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedése mellett is szokott fájni a hasatok, és van mellfeszülésetek? Ezek jelezhetnek esetemben terhességet?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, rendesen, minden nap, és tudom, hogy véd a 7 napos szünetben is. Kb egy hónapja sikerült a szünetben "egymásba gabalyodnunk" párommal, utána rendesen meg is jött, el is múlt. Most mégis olyan hülye érzésem van. Egy hét múlva szombaton kéne megjönnie. Van mellfeszülésem, ami nem szokatlan, mert szokott lenni. Van egy kis folyásom, színtelen, szagtalan, nem csíp, nem ég, szóval semmi komoly, ami ugyancsak elvileg megszokott. Viszont tegnap este elkezdett fájni a hasam, és ez aggaszt kicsit. Lehetek esetleg terhes? Vagy ez is normális tabi szedése mellet, egy héttel megjövetel előtt?
2009. dec. 26. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:

mellem nekem is fáj,feszül rendszeresen,pedig se nőni nem fog,se terhes nemvagyok

folyásom szintén megszokott hogy van

és az ünnepi zabálástól a hasam is fáj már

attol,hogy megfog jönni,sosem fáj semmim,nekem nincs köze hozzá

én egyszerüen teleettem magam...

neked nem ez zavar be?

2009. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

jah,lefelejtettem,3 éve szedek fogamzásgátlót,kétfélét eddig,és végig ilyen

22/L

2009. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, mert nem eszem sokat, kicsit nagyon válogatós vagyok, és nekem a karácsony közel se a kajálásról szól. Bár az lehet, hogy már úgy ráparáztam, hogy attól fáj a hasam.
2009. dec. 26. 16:01
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és, igen, múlt hónapban is fájt a hasam, csak nem emlékszem mikortól....
2009. dec. 26. 16:03
 5/9 anonim ***** válasza:
nem lehetsz terhes, az nagyon ritka, ha vki fogamzásgátló mellett teherbeesik. kivéve, ha nem szedi rendesen, de te nem igy teszel. ne izgulj, lehet, h csak ideges vagy, és attól fáj. a mellfeszülés lehet a tabitól. lehet, h alacsony hormontartalmura kellene váltanod, legalábbis vmi ujabbra.
2009. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7 honapja szedek tabit és a menzi előtt 1 héttel elkezd fájni a hasam.
2009. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok. : Igy tudom, hogy biztos jön.És nekem mindig is fájt a hasam, de most már nem annyira.
2009. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem is fáj ahsam és mellem feszül,pedig nem vagyok terhes és tabizok
2009. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt végig..le is álltam vele, én Gracial-t szedtem!
2009. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!