Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnôm fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnôm fogamzásgátló szedése mellett is kéri hogy idôben vegyem ki. Jogosan?

Figyelt kérdés
Màr a 3. levél gyógyszert kezdte el szedni de még mindig nem engedi. Az elején megértettem mert volt egy bakink eseményutàni tabletta lett a vége. De még mindig annyira fél a teherbe eséstôl hogy mindig kér hogy vegyem ki idôben. Pedig màr nekem is jó lenne rendesen elélvezni.Mekkora az esélye a teherbeesésnek ha mindig beveszi a tablattàt de én beleélveznék?
2014. nov. 28. 09:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Még fiatalok lennénk egy gyerekhez én 20 a baràtnôm 17. Ôszintén biztos arra kérném hogy vetesse el nem akarnàm elcseszni az életem marad akkor az idõben kiveszem dolog.
2014. nov. 28. 15:14
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy racionális-e a félelem: ha megfelelően szedi a tablettát, nem kell félni a teherbe eséstől, tehát nem, nem racionális a félelem. DE: meg kell várnod, ameddig ezt elfogadja, mert az ő teste, neked ahhoz van jogod, amit megenged. Nincs jogod felülbírálni a félelmét. Segítened kell neki legyőzni, türelemmel és szeretettel. Pont.
2014. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!