Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnôm fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnôm fogamzásgátló szedése mellett is kéri hogy idôben vegyem ki. Jogosan?

Figyelt kérdés
Màr a 3. levél gyógyszert kezdte el szedni de még mindig nem engedi. Az elején megértettem mert volt egy bakink eseményutàni tabletta lett a vége. De még mindig annyira fél a teherbe eséstôl hogy mindig kér hogy vegyem ki idôben. Pedig màr nekem is jó lenne rendesen elélvezni.Mekkora az esélye a teherbeesésnek ha mindig beveszi a tablattàt de én beleélveznék?
2014. nov. 28. 09:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%

annak az esélye, hogy terhes lesz 50% vagy igen vagy nem...


ismertem olyat aki tabletta és óvszer mellett lett terhes...szóval van esély...


ha ő fél a terhességtől akkor jogos igen...de még így is lehet terhes, mert az előváladékban is van sperma...

2014. nov. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Gyakorlatilag nulla
2014. nov. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

A fogamzásgátló pontosan arra való, hogy megakadályozza a terhességet, és aki nem szereti vagy nem akarja a gumit használni, nyugodtan, minden gond nélkül beleélvezhessen a párjába.

A tabletta mellett megszakítást alkalmazni az élvezet megszakítását is jelenti, én legalábbis alig vártam hogy szedjem mert imádom ha a partnerem bennem megy el, neki is és nekem is jobb mint amikor gumival kellett szexelni, a megszakításban meg sose hittem.

Bár tény, hogy egyik fogamzásgátló eszköz se véd 100 %-osan de azért ennyire parázni szerintem túlzás.

2014. nov. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz ugy terhes. N
2014. nov. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Mi az, hogy jogosan? Ő dönti el, hogy megengedi vagy sem.Amúgy is jobb, mintha bármi miatt véletlenül besikerülne egy gyerek.
2014. nov. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
aki fogazásgátló + óvszer együttese mellett teherbe esik az vagy marha peches, vagy valamit baromira nem jól csinál...
2014. nov. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amit írtál bakit, valószínűleg amiatt nem akarja. Szerintem légy vele türelmes, ha megnyugodott mert azért elhiszem, hogy bepánikolt, engedni fogja. Esetleg üljetek le és kérdezd meg, hogy miért zavarja még mindig ennyire, akkor látja hogy te támogatod és mellette vagy, hátha ez is segít :)
2014. nov. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyugtasd meg, és várj még pár hónapot. Pihentesd a témát. És jó, ha tudod, hogy a szexben, szerelemben semmi sem jog kérdése.


Az viszont igaz, hogy a tabletta meddővé tesz, nem közvetlenül a beágyazódást akadályozza meg. Azaz nagyon biztonságos. Én soha nem féltem gyógyszer mellett, hogy hova megy a sperma.

(Azt sosem fogjuk megtudni biztosan, hogy a teherbeesés nem gondatlan szedés eredménye-e, vagy hasmenés, antibiotikum...)

2014. nov. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen jogosan! Én is így csináltam évekig,és sosem volt probléma. Arra még nem gondoltál, hogy sokkal jobb szájba elmenni,illetve arcra,testre? Punciba nem nagy dolog...
2014. nov. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elvileg nem jogos, mert a fogamzásgátló tabletta biztonságos védekezési módszer. Viszont ha beleestek a picike, 1% alatti hibaszázalékba, akkor neki kell abortuszra mennie vagy kihordani és megszülni a babát. (a felnevelésben remélem segítenél...) Az ő testével játszotok, ezért IGEN, JOGOS hogy ő szeretné eldönteni, mi (ne) történjen a testében.
2014. nov. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!