Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló felírásánál a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló felírásánál a májfunkciós vizsgálatra éhgyomorral kell menni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Valószínűleg igen, minden vérvételre éhgyomorral kell menni általában. De majd a doki elmondja még szerintem.

2010. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de most egy nagyon szőke nős kérdést teszek fel. Ezt a vizsgálatot vérből csinálják? Tudod a vesefunkció mérést azt, hogyan csinálják? Bocsi még egyszer, de nem találtam a google-ban sehol. Nekem nem dobott ki normális infót. Ha gondolod írj privire.
2010. jan. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és köszi ha válaszolsz.
2010. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vérvételre kell menni. Az igazság az, hogy a doki nem mondott ezzel kapcsolatban semmit. És mindenhol egymástól eltérő dolgokat találtam, hol éhgyomorra kell menni, hol azt írják, hogy nem! Gondoltam itt van aki volt már és ténylegesen tudja.
2010. jan. 28. 19:30
 5/8 anonim ***** válasza:
olyan nincs külön hogy májfunkciós vizsgálat, laborvizsgálat van vagyis vérvétel ahová köztudottan éhgyomorra kell menni. hány éves vagy hogy ennyit nem tudsz még?
2010. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

menj éhgyomorra abból bajod nemlehet. valszeg úgyis reggel kell menned.

a májfunkcióvizsgálat az vérvétellel történik, leveszik a véred, megvizsgálják, és a kapott értékekből látni fogják h jól működik-e a májad. ugyanis ha vmi nemjól működik benned, pl a májad, az termel bizonyos anyagokat, vagy bizonyos anyagokból amik már eleve is a váredben vannak, abból esetleg több van, vagy kevesebb, és az a véredben látszik.

2010. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

20.14-es válaszoló! Egy tök egyszerű kérdést tettem fel, amire igennel, vagy nemmel válaszolhattál volna. Nem vagyok mai csirke, viszont nagyon rég voltam májfunciós vizsgálaton. Aminek ez a neve: Májfunciós laborvizsgálat. Tudom, hogy vérvételből áll, de nem volt tiszta, hogy éhgyomorra kell-e menni. És nem mindegyik vizsgálatra kell menni éhgyomorra.

De utálom az ilyen kötözködő embereket!!!!!!!!

2010. jan. 29. 12:20
 8/8 anonim válasza:
Habár régi kérdés, régi válasz, de kedves 20.14... Én holnap megyek olyan nőgyógyászati vérvételre, ahol CSAK a májfunkcióimat nézik, mert amikor megcsináltattam a fogamzásgátlóhoz a labort, még nem volt gond, de miután elkezdtem szedni, egy másik, komplexebb laborvizsgálatnál kiderült, hogy kiugrottak az értékeim... És kell kontroll... Szóval, igen, létezik. Nem kell kötözködni. És sajnos én se tudom, hogy éhgyomor v nem, mert a doki nem mondta, lányos zavaromban pedig nem kérdeztem...
2013. nov. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!