Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy a Yasminelle-től...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a Yasminelle-től híztam?

Figyelt kérdés

Kb. 2. hónapja szedem és a nadrág ami szeptember végén még jó volt rám, most fel se tudom hízni. Diétáztam egész tavaly és nyáron sikerült is tartani a súlyom. Azóta semmi nem változott, a mérleg viszont egyre többet mutat. Oda az álom alakom...és nem tudom, hogy hozzam vissza, mert az étrendemen többet már nem tudok javítani, mozogni most nincs időm a suli miatt. Gyakorlatilag délután3-tól este 8-ig a tankönyv felett ülök. Egyébként tele lettem pattanásokkal és a mellem is nagyobb lett. Szerintetek?


18/L



2014. nov. 10. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább mozognod kéne,meg változtatni az étrendeden,meg mikor mit eszel,nemcsak a gyors kaja,attól lehet pattanásod,de a sport,mozgás mindenképpen rád férne,sokat számít!
2014. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most írom, hogy az étrenden nem tudok változtatni. Egy gramm gyors kaját nem eszek. Semmi zsírosat, semmit. Megeszem a minimum adagot kb amit egy korombelinek kéne.

Anorexiás voltam...leállt a hormonműködésem. Nem egy egyszerű diétáról van szó. Mióta menstruálok...mintha semmit nem tudnék kézben tartani. És ha nem olvastad volna végig, akkor elárulom, hogy nincs időm sajnos mozgásra. Ez van!

2014. nov. 10. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:

igen,lehetséges


én is híztam-pontosabban vizesedtem tőle

2014. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha nem védekezés miatt kell szedned a fog.gátlót,inkább hagyd abba, mert anorexiás létedre,rosszul leszel plusz kilóktól...


péklapáttal ütném meg az orvost,aki anorexiás betegnek fog.gátlót ír fel...

2014. nov. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!