Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen tapasztalataitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak a yasminelle fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés
Mennyi ideje szeditek? Pozitív és negatív tapasztalatok is jöhetnek.
2014. okt. 28. 10:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2014. okt. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tudok róla. Én konkrétan azokat kérdezem,akik itt vannak.
2014. okt. 28. 10:45
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

OK, bocs hogy élek... :D


Azt hittem, esetleg több vélemény is érdekel, mint amit itt fogsz kapni... :)

2014. okt. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Érdekel, elolvastam őket, nagyrészt mind 2013 előttiek.
2014. okt. 28. 10:47
 5/13 anonim ***** válasza:
19%

És az miért baj, ha régi? A gyógyszer összetétele nem változott... most is ugyanolyan mellékhatásai vannak, mint több éve. De te tudod...


De itt jó, ha 4-5 véleményt fogsz kapni... és korántsem biztos, hogy rád is így fog hatni. ;)


OK, befejeztem. :D

2014. okt. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%

kerdezo, te most segitseget varsz vagy csak oltani jottel ide? ha mindent tudsz, akkor nem kell kerdezni :)


baratnom is szedte, nem volt kulonosebb mellekhatasa azon kivul, hogy amikor elkezdte szezdni, akkor majdnem egy honapig verzett. aztan beallt normalisba es ennyi.

majdnem 3 evig szedte, akkor se es azota sincs egyeb mellekhatasra utalo jel.


de ez csak 1 pelda, nem lehet megjosolni, hogy kire-hogyan hat majd. kiprobalod, aztan meglatod. a yasminelle az egyik legkevesebb hormont tartalmazo tabletta ha jol tudom, igy eselyes, hogy minimalis gonddal jar a hasznalata.

2014. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

-Egy darab oltás nem volt a válaszaimban, Veronika feltételezte, hogy nem olvasok utána, mielőtt kérdezek.

-Orvosira járok és 8 éve szedem, tisztában vagyok az összetételével, és azzal is, hogy hogy hogy hat rám.

-Egy kutatáshoz keresek friss, személyes tapasztalatokat, de a kérdésemre 4 válasz érkezett és egy sem volt közte, ami releváns. Nem hinném, hogy ez engem minősít.

2014. okt. 28. 11:16
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

"Veronika feltételezte, hogy nem olvasok utána, mielőtt kérdezek"


-Bocs, de sajnos ez a tapasztalat...


"Egy kutatáshoz keresek friss, személyes tapasztalatokat"


- Akkor érdemes lett volna a kérdésedet így kiírni...


"...de a kérdésemre 4 válasz érkezett és egy sem volt közte, ami releváns. Nem hinném, hogy ez engem minősít."


- Ez komoly? Pont itt? Azon az oldalon, ami tele van kamaszokkal, és trollokkal? Nem bántásként (tényleg), de jobban járnál női portálok fórumával.

2014. okt. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

kerdezo, te arrogans vagy, pedig mind veronika, mind en segiteni probaltunk.

a kerdesed fogalmazd at es talan erkezni fognak ra normalis valaszok. de a legtobb eretlen hozzaszolo ugyis eltrollkodja majd, ezzel nem tudsz mit kezdeni es a kutatasod nem lesz mervado.


segitsegkeresnek tunik a kerdesed, nem pedig kozvelemeny-kutatasnak. tudod, amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten. csak ezen gondolkodj el, kerlekalassan :)

2014. okt. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Helló

Nekem bőrbajom lett,meghíztam,a mellem 1 kosármérettel és egy számmérettel nagyobb lett,állandóan fájt a mellem és duzzadt volt,még a melltartó anyagától is viszketett.

Amint abbahagytam,lement 1 hónap után a túlsúly,elmúlt az állandó bőrvizsketésem és bőrégésem és a mellem is helyrejött.

2014. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!