Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőmnek mennyi "ideje van"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek mennyi "ideje van"?

Figyelt kérdés
3 napja volt hogy gumi nélkül csináltuk, nem élveztem bele, de így is aggódok, lehet hogy anélkül is megtermékenyült. Azóta mondtam neki hogy mindenképp menjen feliratni fogamzásgátlót, és mindig halogatja, azóta se ment el. Mikor eshet teherbe, miután megtörtént a dolog, mennyi ideig lehet elmenni feliratni és szedni azt, hogy hasson is, és ne kelljen addig várni amíg beágyazódik benne, és abortusz legyen?
2014. nov. 3. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Fogamzásgátlót folyamatosan, hetekkel az incidens előtt szedni kell, hogy hasson. Utólag elkezdve még akkor sem hat, ha azonnal az aktus után veszi be az elsőt... Arra az eseményutáni erős hormontabletta való, ami spontán vetélést okoz extrém kezdeti fázisban, de ez csak 24-72 órával az aktus után alkalmazható. 3 nap már pont kifutott, szóval ha megtermékenyült, akkor csak nőgyógyászati úton lehet megszakítani a terhességet.


Én 2 évet éltem együtt egy nővel, és nem szedett tablettát, és gumit se használtunk, nem lett belőle baba, szerencsémre nem jellemző nálam az előváladékozás, és precízen kontrolláltam, nehogy benne menjek el... Ha odafigyelsz, nagyon minimális az esélye annak, hogy baba legyen belőle.


Sok sikert.

2014. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Utólag nem hat,arra az eseményutáni való,de az is csak 72 óráig.
2014. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Fogamzásgátlót folyamatosan, hetekkel az incidens előtt szedni kell, hogy hasson. Utólag elkezdve még akkor sem hat, ha azonnal az aktus után veszi be az elsőt... Arra az eseményutáni erős hormontabletta való, ami spontán vetélést okoz extrém kezdeti fázisban, de ez csak 24-72 órával az aktus után alkalmazható."


A 72 órás NEM okoz vetélést, márcsak azért sem, mert ilyenkor még nincs is minek elvetélödnie, az csak a megtermékenyítést akadályozza meg.


"Én 2 évet éltem együtt egy nővel, és nem szedett tablettát, és gumit se használtunk, nem lett belőle baba, szerencsémre nem jellemző nálam az előváladékozás, és precízen kontrolláltam, nehogy benne menjek el... Ha odafigyelsz, nagyon minimális az esélye annak, hogy baba legyen belőle.2


Elég hülye, aki erre hagyatkozik, és ha utána olvasol, rengeteg nemkívánt ygerek lesz az ilyen "odafigyelös" emberek miatt. Az elöváladékot meg végképp nem lehet szabályozni, és olyan ember nincs,a kinél nincs ilyen.

2014. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van mar olyan esemeny utani is ami 5 napon belul alkalmazhato
2014. nov. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor ha kicsúsztunk az időből akkor es. utáni fogamzásgátló is kiesik, és csak abortusz lehet? :O

1 héttel az aktus után mondjuk?

2014. nov. 3. 16:41
 6/8 anonim ***** válasza:

11 nap múlva teszteljetek és kiderül....


Már nem tudtok feliratni eseményutánit,mert letelt a 3 nap.

2014. nov. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4es válaszolónak üzenném, hogy külföldön van 100 órás tabletta,de Mo-n csak a 72órás van.
2014. nov. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mit nem értesz? szex után 72 órád van maximum. (az is kétséges) nincs több. egy hét meg már... ezt már ba szhatjátok. eszméletlen nagy felelőtlenség volt.
2014. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!