Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakivel MSNen jöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel MSNen jöttem össze, és fél éve a barátnömnek nevezem (ő pedig engem a pasijának), de csak 3 hónapja találkoztunk (egyböl csók :D) akkor mennyi ideje járunk?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
akkor 3hónapja..persze ha rendszeresen találkoztok azota a csók óta és rendesen együttis vagytok meg minden.
2010. aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3 hónapja.
2010. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elsőnek: aha, rendszeresen
2010. aug. 1. 10:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Alapjáratból a talitól számítva, de ezt ti döntsétek el h mikortól számoljátok
2010. aug. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"MSNen jöttem össze"

mekkora szánalom már ne haragudj 13-14 éves vagy?

2010. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ahj mért kell leszólni az MSN-t???? :@

ott is kialakulhat szerelem mert ott felszabadúltabbak vagyunk (már aki tényleg normális és nem szivatásra használja)


akkor féléve vagytok eggyüt de csak 3 hónapja jártok xD:D

amúgy meg tök mind1 eggyüt vagytok, eggyüt vagytok :D

egyből csók? a mázlista xD


18/f

2010. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Onnantól jártok, hogy az iWiWen be van állítva a "kapcsolatban". Ha több közösségi portálon is fenn vagytok és más-más időpontban állítottátok be, akkor az átlagos időpontot kell venni, pl. ha április 2-án állítottátok be iWiWen és április 4-én Facebookon, akkor április 3-tól jártok. Ez alól csak az a kivétel, ha Facebookra be sem jelentkeztetek április 4. előtt, mert akkor csak az iWiW érvényes.


De most őszintén, kettőtökön kívül kinek nem mindegy, hogy jártok-e és mióta, és minek tartjátok egymást? Önállóság!!!

2010. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Felesleges számolni...Nem az a fontosmeddig vagytok együtt,hanem az egymás iránti érzelmetek..
2010. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Am 17 vok, és énse MSnen "szoktam" csak valami megfogott ebben a csajban :) Nem direkt "csajoztam" MSN-en, csak így alakult...
2010. aug. 1. 13:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Uccsó vagyok...

Tavaly januárban felvett egy csaj...Egy faluba lakunk minden..Sose találkoztunk még..1x elmentem korizni ,csak úgy snassz egyedül,összefutottunk,közös ismerősök bemutattak egymásnak..

1héten belül 3x találkoztunk, 3.nál összejöttünk..

Még most is együtt vagyunk...

Lány: 14L,én 17F


Vagyis megértem:))

Nem rossz dolog az MSN:$$(L):))

Számolni viszont felesleges..:)))

Tudd mikor jöttetek össze és kész,hogy a fél évet,vagy az 1évet megtudjátok ünnepelni:)

Jah..És döntsétek el ti mikor jöttetek össze^^

Ajánlom az első csókos talit:)

2010. aug. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!