Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges a terhesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés
Kihagytam egy szem gyógyszert az első hétből és nem pótoltam,lehet ebből bajom?Szóval szerintetek fennáll az esély? nem aludtam aznap otthon,másnap pedig miután haza tudtam menni olyan fáradt voltam hogy egész nap aludtam,így este vettem észre tehát pótolni nem pótoltam a kihagyott tabit.A kihagyott tabletta napján együtt voltunk a barátommal megszakítással...:/ jaj én úgy izgulok ! :( Szerintetek lesz még ebből bajom?

2014. nov. 1. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Bajod nem, maximum terhes lehetsz, de ennek se sok az esélye.
2014. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes.
2014. nov. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jaj, hát még jó, hogy izgulsz... bajod max. annyi lesz, hogy a szülés nem egy leányálom. elég buta voltál és felelőtlen. csak reménykedhetsz, hogy nem estél teherbe.
2014. nov. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sziasztok neatív lett a teszt
2014. nov. 2. 09:15
 5/8 anonim ***** válasza:
de ugye kimaradt/késett menstruáció után csináltad? mert csak akkor mutat érvényes eredményt, rá van írva.
2014. nov. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen
2014. nov. 2. 11:36
 7/8 anonim ***** válasza:
nem lesz bajod,szedd rendesen ezentúl mindig a fog.gátlót(igaz nagyon minimális esély van!),sex utáni 14napon tesztelj
2014. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia köszönöm a választ :)!

Bőven eltelt 14 nap

2014. nov. 4. 05:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!